FOX TV sevilen dizisi Savaşçı büyük sürpriz! Geri dönüyor! Tamer Karadağlı ikna edildi

FOX TV ekranlarında reyting rekorları kıran Savaşçı dizisi geri dönüyor. Yayınlandığı cumartesi akşamları reyting kaybı yapan ve ani final kararıyla hayranlarını şok eden Savaşçı dizisi geri dönüyor!

Dizi Haberleri 26.06.2021 - 23:04 26.06.2021 - 23:04 Berkay Keskin

Yayınlandığı pazar akşamları reyting rekorları kıran Savaşçı dizisi, yeni sezon 6 ay beklenmiş ve kısa sürede final yapmıştı. FOX TV ve Savaşçı dizisi arasında sürprizler beraberinde geldi. FOX TV ekranlarında reyting rekorları kıran Savaşçı kendi gününde kendi saatinde geri dönüyor!

Savaşçı hayranlarına müjde!

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Eray Koçak'ın oturduğu, başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik ve Serenay Aktaş gibi yıldız isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisinde sürpriz var! Final yapmasına anlam veremeyen hayranları Savaşçı dizisinin dönmesine çok sevindi! FOX TV ve SAvaşçı dizisi yeniden anlaştı!

Tamer Karadağlı da geliyor!

FOX TV oynadığı oyunculukta adeta ders veren ancak hem FOX TV hem yapım ekibine kızarak ekipten ayrılan Tamer Karadağlı ikna edildi. Dizide Göktürk Albay karakteriyle kısa sürede harikalar yaratan Tamer Karadağlı yeniden sevilen dizide rol alacağı öğrenildi. Tüm ekibin yeni bir diziyle anlaşmadan Savaşçı dizisi geri döneceği öğrenidli.

Yeniden Pazar günü Savaşçı!

FOX TV, Kefaret dizisi devam etse de pazar günü devam ettirmeyecek. Bu hafta ani kararla Kefaret dizisi perşembe gününe alan FOX TV, o diziye de devam edecekse pazar günü olmayacak. Böylelikle büyük bir ekip işi olan efsane kadro bozulmadan kendi gününde kendi saatinde ekranlarda olacak.

Savaşçı FOX TV devam dedi!

Devam etme kararı neredeyse 2 3 haftadır süren Savaşçı sadece kanalla ufak pürüzler ortaya çıkmıştı. Savaşçı dizisi için ortada hiç bir problemin kalmadığı ve yeniden FOX TV olacağı öğrenildi. Savaşçı dizisi kanal değiştirmeyecek ve FOX TV yayınlanacak.

Ağustos ayında sete çıkaak Savaşçı dizisi Eylül ayında yeniden FOX TV'de.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@