Fox TV spikeri İsmail Küçükkaya taciz iddiası ile gündemde. İddialar gerçek mi? İsmail Küçükkaya kimi taciz etti?

fox-tv-spikeri-ismail-kucukkaya-taciz-iddiasiyla-gundemde-stajyeri-taciz-etti-skandal-mesajlari-FOX TV'de sabah haberlerini sunan 49 yaşındaki Gazeteci İsmail Küçükkaya ile ilgili taciz iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Eşi Eda Demirci den 2020 yılında Boşanan ve şiddet uyguladığı yönünde iddialar olan İsmail Küçükkaya hakkında bu defa da taciz iddiaları gündeme geldi. Eda Demirci ve İsmail Küçükkaya arasında dava hala Asliye Hukuk Mahkemesi'nde devam ederken davaya dair ortaya çıkan detaylar ağızları açık bıraktı. Mahkemede tanık olarak dinlenen Eda Demirci’nin kız kardeşi Emine Demirci ve eski eniştesinin FOX TV'de bir stajyeri taciz ettiğini öne sürdü.

Eda Demirci ve İsmail Küçükkaya boşandı ancak aralarındaki şiddet davası hala devam ediyor. Emine Demirci ablası ve eniştesi arasında devam eden davada tanık olarak dinlendi. Demirci eski eniştesi ile ilgili olarak İsmail Küçükkaya'nın ablasına yönelik şiddeti ne çok Tanık olduğunu fakat karı koca arasına girmek istemediğini söyledi. Demirci aynı zamanda ifadesinin devamında İsmail Küçükkaya'nın FOX TV'de bir stajyeri taciz ettiğine dair ellerinde mesajlar olduğunu da iddia etti. İddiaya göre İsmail Küçükkaya'nın tacizlerine stajyer stajı yanmaması için katlanmış.

DAVANIN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

Fox TV spikeri İsmail Küçükkaya'nın eşine şiddet uyguladığı iddiaları Geçtiğimiz günlerde basına yansımıştı. Eda Demirci boşanma davasının sonuçlanmasının ardından Eski eşine 150 bin liralık maddi manevi tazminat davası açmıştı. Davanın geçtiğimiz günlerde görülen duruşmasında Eda Demirci’nin kız kardeşi Emine Demirci tanık olarak dinlendi. Emine Demirci ifadesinde Eda Demirci ve İsmail Küçükkaya'nın boşanmadan önce Mersin'de bir otele gittiklerini ve görüntülü görüşme yaparken kardeşinin ağladığını elindeki bozuk gözünün altındaki kızarıklar tuttuğunu söyledi. Kendisinin sorması üzerine İsmail Küçükkaya'nın kız kardeşine yumruk attığını öğrendiğini belirten Emine Demirci Bunun ilk ve son olmadığını söyledi.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA HAKKINDA TACİZ İDDİASI

4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme 4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme

Emine Demirci aynı zamanda Tanık olduğu davada İsmail Küçükkaya hakkında taciz iddiaları da gündeme getirdi. Demirci, ''Daha sonra bir kadın, kız kardeşimle iletişime geçerek Fox TV'de staj yaparken Küçükkaya'dan taciz gördüğünü, bu durumu anlattığı şefi 'Stajını yakarsın' dediği için şikâyetçi olmadığını, Eda'nın da davasında yanında olduğunu söyledi. Bu mesajlar halen elimizde.'' dedi.