FOX TV taklitten vazgeçmiyor! Müge Anlı'nın içeriğini de kardeşim dediği ismi de çaldı, kopya programla nereye kadar

FOX TV'de Fulya Öztürk'ün sunumu ile yeni bir gündüz kuşağı programı başladı. Sabah saatlerinde ekranlara gelen programı Müge Anlı'ya benzeten izleyiciler ise sosyal medyada tepki gösterdi.

Televizyon 08.07.2021 - 16:01 08.07.2021 - 16:01 Volkan Arık

FOX TV ekranlarında Fulya Öztürk'ün sunumu ile yayınlanmaya başlayan Fulya ile Umudun olsun programı izleyiciyi ayağa kaldırdı. Daha önce Yemekteyiz programına benzer içeriği nedeniyle Acun Ilıcalı ile davalık olan FOX Tv şimdi de Müge Anlı ile birbirine girecek gibi görünüyor. Çünkü Fulya Öztürk'ün programı Müge Anlı'nın neredeyse birebir kopyası. Hatta programın içerik uygulayıcılığını yapan kebriye Koç da bir zamanlar Müge Anlı ile yakın dosttu.

Yaz aylarında Müge Anlı, Didem Arslan Yılmaz ve Serap Paköz'ün ekranlarda olmamasını fırsat bilen FOX TV yeni bir programa başlıyor. Fulya Öztürk'ün sunumu ile FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Umudun olsun programı şimdiden izleyenler da merak uyandırmayı başardı. Ancak programla ilgili izleyicilerin bazı şikayetleri yok değil. Program içeriğini Müge Anlı ile Tatlı Sert programına benzeten izleyiciler bu kadar da kopya yapılmaz tepkisini verdi. Hatta Fulya Öztürk'ün program içerik uygulayıcısı da Müge Anlı'nın bir zamanlar yakın dostu olan Kebriye Koç oldu.

fox-tv-taklitten-vazgecmiyor-muge-anlinin-icerigini-de-kardesim-dedigi-ismi-de-caldi-kopya-1

MÜGE ANLI YOKKEN REYTİNG YAPABİLİR

Fulya Öztürk'ün sunumu ile 12 Temmuz Pazartesi günü ekranlara gelecek olan “Fulya ile Umudun Olsun” programının yapımcılığını Kargo film üstleniyor. Uzun yıllardan beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programında içerik uygulayıcısı olan Kebriye koç bu programında içeriğinden sorumlu olacak. Kebriye Koç geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrıldığını duyurmuştu. Ancak sosyal medya kullanıcıları bunu bir ihanet olarak görüyor.

fox-tv-taklitten-vazgecmiyor-muge-anlinin-icerigini-de-kardesim-dedigi-ismi-de-caldi-kopya-2

FOX TV GÜNDÜZ KUŞAĞINI DOLDURUYOR

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile yıllardır reyting rekorları kıran bir programın içerik uygulayıcısı olan kediye Koç'un desteğini alan Fox TV gündüz kuşağını doldurmaya hazırlanıyor. Fulya ile Umudun Olsun programının genel koordinatörlüğünü Gökhan Bektaş üstlenirken program editörlüğünü Doğanay Topçu yönetmenliğini ise Seda cam Ülgen üstleniyor. Ayrıca programın spikerleri arasında Tuğçe kocaman ve Gizem Gündoğdu gibi Müge Anlı ile Tatlı Sert programından tanınan isimler yer alıyor.

fox-tv-taklitten-vazgecmiyor-muge-anlinin-icerigini-de-kardesim-dedigi-ismi-de-caldi-kopya-3

12 TEMMUZ PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR

FOX TV'de yeni başlayacak olan Fulya ile Umudun Olsun programı 12 Temmuz Pazar günü ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Hafta içi her gün yayınlanacak olan program 16.30’da başlayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@