Yasak Elma dizisinde finale çok az bir zaman kaldı. Ancak Fox TV'nin diziyi bırakma gibi bir niyeti yok. Bu nedenle yapımcı şirketle görüştüğüne ve dizinin bir sezon daha yayınlanması için ikna etmeye çalıştığına yönelik iddia ortaya atıldı. Konuyla ilgili yapımcı şirketten açıklama geldi mi?

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Yasak Elma dizisinden gelen haber doğrultusunda dizinin bu sezon final yapacağını biliyoruz. Dolayısıyla dizi finale doğru giderken, bir yandan da kafalarda soru işareti bırakıyor. Sevilen dizinin ne zaman sona ereceği üzerine konuşulmakta. Ortaya atılan bir iddia ise, Fox TV'nin Yasak Elma yapımcı şirketini diziye devam etme yönünde ikna etmeye çalıştığı belirtiliyor.

Yasak Elma'nın Son Ayları!

Final için ay saymaya başlayan dizi, oyuncularının da beklentisiyle birlikte ekranlara kesin olarak veda edecek. Bundan sonraki süreçte Şevval Sam'ın veya Eda Ece'nin bir daha oynayacağı düşünülmüyor. Çünkü dizide önemli bir yol kat edildi. Üstelik oyuncular artık farklı projelere de şans vermek istiyor.

Oyuncuları İkna Etmek Zor

Fox TV, her ne kadar Yasak Elma dizisi için yapımcı şirketle görüşmüş bile olsa, oyuncuların niyeti ayrılma yönünde. Koskoca 6 sezonla birlikte artık dizinin sona erecek olması normal karşılanıyor. Ki böylesine bir dizinin uzun süre yayınlanması gerçekten de başarı ister. Reytinglerdeki yükselişinin sürmesinden ötürü kanalın diziyi bırakma gibi bir niyeti henüz yok.