Fox TV ekranlarında 2021 yılında yayın hayatına başlaması beklenen yeni dizi Kanunsuz Topraklar ile ilgili son bilgiler dizi severlerce yakından araştırılıyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncuları, konusu, nerede çekildiği ve diğer detayları merak edi

TBMM'de Karar Verildi! İhtiyaç Sahiplerine 5 Ay Ertelemeli 10.000 TL Nakit Ödeme Yapılacak TBMM'de Karar Verildi! İhtiyaç Sahiplerine 5 Ay Ertelemeli 10.000 TL Nakit Ödeme Yapılacak
Fox TV ekranlarında 2021 yılında yayın hayatına başlaması beklenen yeni dizi Kanunsuz Topraklar ile ilgili son bilgiler dizi severlerce yakından araştırılıyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncuları, konusu, nerede çekildiği ve diğer detayları merak ediliyor. FOX TV'de son bulan bir dizinin yerine 2021 yılında ilk bölümüyle kısa süre içinde yayınlanması beklenen Kanunsuz Topraklar dizisine dair bilgileri haberimizde sizler için topladık.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları Kimler?

Gold Film prodüktörlüğünde hazırlanacak yeni FOX TV dizisi Kanunsuz Topraklar'ın oyuncu kadrosu merak ediliyor. Zülküf Yücel'in senaristliğinde yayınlanacak Kanunsuz Topraklar dizisinde kadın başrolü için Deniz Çakır ve Hülya Avşar ile anlaşıldığı bilgisi gelirken erkek başrol oyuncusu için de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz'ı Uğur Güneş'in adı geçiyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde senaryo gereği ölmesi beklenen Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş Kanunsuz Topraklar dizisine transfer olacak.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Nerede çekilecek?

Yönetmenliğini Faruk Teber'in yapacağı Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimlerinin başta İstanbul olmak üzere değişik illerde yapılması bekleniyor. Bu sene pandeminin etkisiyle çekim alanlarının kısıtlı olması beklense de il il değişik mekanlarda Kanunsuz Topraklar dizi çekimlerinin yapılacağı belirtiliyor.

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Konusu

Şu an kesin olarak bilinmemekle birlikte Fox'un yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın konusunun bir Doğu Anadolu hikayesi olabileceği, Aşk ve Töre ilişkisini anlatabileceği iddia ediliyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin isminden yola çıkarak Polisin kolayca kontrol edemediği bölgelerde yaşayan bir aşiretin hikayesi yahut bir mafya dünyasına ilişkin olayların anlatılabileceği düşünülüyor.

Kanunsuz Topraklar 1. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi severler FOX Tv ekranlarında başlayacak Kanunsuz Topraklar dizisinin ne zaman başlayacağını araştırıyorlar. Kanunsuz Topraklar dizisinin 2021 Ocak ayında yeni yılda yeni bir sayfa açarak başlaması bekleniyor. Ancak Ocak ayının kaçıncı haftasında 1. bölümüyle ekranlara geleceği şuan kesin olarak bilinemiyor.