Fox Tv yayında olan 4 dizisini kaldıracağını duyurdu. Bu haberi duyurmasının hemen ardından 4 yeni diziyi de izleyicisiyle buluşturacağını söyledi.

Kamu ve Özel Bankalardan Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Yapılacak! Kamu ve Özel Bankalardan Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Yapılacak!
Fox Tv yayında olan 4 dizisini kaldıracağını duyurdu. Bu haberi duyurmasının hemen ardından 4 yeni diziyi de izleyicisiyle buluşturacağını söyledi. Pandemi pek çok dizisin çekimleri aksattı. Çekimleri aksayan diziler ise ya aksaklıktan dolayı ya da düşük reytinglerden dolayı final yapma kararı aldı. Fox Tv'de yayınlanan 4 dizi de final yapıp yayın hayatından ayrılacak. Ancak bu 4 dizinin kalkmasının hemen ardından 4 dizi de yayın hayatına başlayacak. Hangi diziler final yapacak ? Yeni başlayacak olan diziler neler ?Şu anda yayın hayatına devam eden Kefaret dizisi yayından kaldırılacak. Ve Kefaret dizisi yerine Savaşçı dizisi Fox Tv'de yayın hayatına devam edecek. 17. bölümü yayınlanan ancak yeterli reyting alamayan Baraj dizisi yerine Son Yaz dizisi gelecek. Ayıca Zümrüdüanka dizisi yerine de Ocak ayında yayın hayatına başlayan Yaşı 19 dizisi gelecek. Son olarak ise belki de en şaşırtanı Sen Çal Kapımı dizisi final yapacak. Yaz dizisi olarak başlayan ve ilk yayın günlerinde yüksek reyting yakalayan ancak sonradan, yeni çıkan diziler karşısında ayakta duramayan Sen Çal Kapımı dizisi de final yapacak. Fox Tv'de yayından kaldırılacak olan Sen Çal Kapımı dizisi yerine ise Kanunsuz Topraklar dizisi yayına başlayacak.