FOX TV'de bu sezon büyük umutlarla başlayan Elbet Bir Gün reyting kurbanı oldu. Final kararı aldı. İşte final tarihi..

Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk’ün başrollerini paylaştığı Elbet Bir Gün adlı Fox Tv dizisi final yapıyor! 

 Pazar akşamları yayınlanmakta olan dizi reyting kurbanı oldu. ilk 3 bölümü yayınlanan dizinin reytingler iyi gelmeyince final kararı alındı.

Elbet Bir Gün Ne Zaman Final Yapacak?

Dizi 6. bölüm itibari ile final yapacak. Elbet Bir Gün etkileyici hikayesine sahip olmasına ve  birbirinden başarılı oyuncularla ekrana gelmesine rağmen izleyicinin ilgisini çekemedi. Bu nedenle final kararı aldı. 12 Aralık akşamı son kez ekranlara gelerek veda edecek.

Fox Tv bu sezon final kararları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda da yeni başlayan 2 dizisi final yapmıştı.  Uzak Şehrin Masalı ve Yalancı dizisinden sonra Elbet Bir Gün'de final yapma kararı aldı.

TRT 1 O Dizinin Yayın Tarihini Değiştirdi! Artık Çarşamba Günü Ekrana Gelecek! TRT 1 O Dizinin Yayın Tarihini Değiştirdi! Artık Çarşamba Günü Ekrana Gelecek!

Bu sezon başlayan ve ekrandaki macerası kısa sürerek erken final yapan dizi kervanına Elbet Bir Gün'de dahil olmuş oldu.

Elbet Bir Gün herhangi bir değişiklik yapılmazsa 12 Aralık Pazar final yapacak..