Fox Tv'nin sevilen iki dizisi final yapıyor! Ekranlara veda edecek olan Kefaret ve Sen Çal Kapımı final bölümleri açıklandı.

FOX TV 2 dizisini birden yayından kaldırıyor! Sevilen diziler Kefaret ve Sen Çal Kapımı final yapıyor! İki dizinin final bölümleri açıklandı!

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un başrollerinde yer aldığı Kefaret dizisi ekranlara veda ediyor! Kefaret final tarihini Nurgül Yeşilçay duyurdu! Kefaret dizisi 34. bölümüyle bu hafta ekranlara gelecek. Yani dizi adım adım finale yaklaştı.

Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan Kefaret dizisinin yıldızı Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından setten bir paylaşım yaptı. Yeşilçay aynaya yazdığı "34 bitti son 1" notu ile final tarihini duyurdu.

Fox'ta ikinci final haberi de Sen Çal Kapımı dizisinden geldi. Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi final tarihi de açıklandı.

Geçen senenin yaz dizisi Sen Çal Kapımı büyük bir başarıya imza atarak özellikle Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yıldızlarını daha da parlattı. Sen Çal Kapımı dizisinin bu sezon biteceği kesinleşmişti. Ancak dizi yüksek reytinglere almaya başlayarak yapımcıyı şaşırttı.

Sen Çal Kapımı reytinglerini yükseltse de final tarihi kesinleşti. Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı ismi final tarihini açıkladı.

Fox Tv bu sezon da yine tek bir romantik komedi ile sezona devam kararı aldı. O dizide Aşk Mantık İntikam oldu. Geçen sene Sen Çal Kapımı ile Bay Yanlış arasında Sen Çal Kapımı'yı seçen Fox, bu sene de tercihini yeni dizisi Aşk Mantık İntikam'dan yana yaptı.

Sen Çal Kapımı dizisinin Aydan Hanım'ı Neslihan Yeldan sosyal medya hesabından dizinin final tarihini verdi. Neslihan Yeldan dizininb 52. bölümde final yapacağını duyurdu.