FOX TV'de yer yerinden oynadı! Şef Akademi jürileri birbirine girdi, ego savaşları başladı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Şef Akademi yarışmasında olaylar bitmiyor. Şef Akademi jüri üyeleri birbirine girdi her an ünlü isimlerden biri ayrılabilir.

Televizyon 19.06.2021 - 15:18 19.06.2021 - 15:18 Volkan Arık

Fox TV ekranlarında yayınlanan Şef Akademi yarışması kısa süre içerisinde izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Ünlü şeflerin yönettiği yarışma programı biraz Master Chef yarışmasına benzetirse de izleyiciler beğenmişti. Ancak FOX TV'de Şef Akademi yarışmasında yer yerinden oynadı. Yarışmanın jürileri birbirine girdi her an ayrılıklar gelebilir.

FOX TV ekranlarında haftada 4 gün boyunca yayınlanan Şef Akademi yarışmasında sular durulmuyor. Birbirinden iddialı şeflerin mücadele ettiği yarışmada Türkiye'nin en ünlü şefleri de jüri üyeliği yapıyor. Ancak yarışmada birbirinden değerli şeflerin olması kavgaları ve tartışmaları da beraberinde getiriyor. Peki Şef Akademi yarışmasında neler oluyor? Şef Akademi yarışmasının jüri üyeleri kimler?

fox-tvde-yer-yerinden-oynadi-sef-akademi-jurileri-birbirine-girdi-ego-savaslari-basladi-1

ŞEF AKADEMİ JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

FOX TV'de yeni başlayan yarışma programı Şef Akademi’nin sunuculuğunu Öykü Serter üstleniyor. Türkiye'nin en ünlü şeflerinden oluşan jüri üyeleri ile dikkat çeken yarışma programında özellikle iddialı Şef adaylarının Mücadelesi ekran başına kilitliyor. Şef akademi jüri üyeleri ise Arda Türkmen, Ayhan Sicimoğlu ve Ali Ronay.

ŞEF AKADEMİ HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

FOX TV'nin yeni yarışma programı Şef Akademi pazartesi salı perşembe ve cumartesi akşamları ekrana geliyor. Saat 20.00’de başlayan Şef Akademi yarışmasında şu anda eleme turları yapılıyor. Öykü Serter’in sunumuyla ekranlara gelen program ilk bölümünden bu yana izleyicilerin dikkatini çekti ve şu anda da en çok izlenen yarışma programları arasında yer alıyor.

fox-tvde-yer-yerinden-oynadi-sef-akademi-jurileri-birbirine-girdi-ego-savaslari-basladi-3

YENİ BÖLÜMDE JÜRİ ÜYELERİ ARASINDA KAVGA

Şef Akademi yarışmasının bu akşam ekranlara gelecek yeni bölüm fragman daha yayınlandı. Ancak yeni bölümde Ayhan Sicimoğlu ve Arda Türkmen arasında bir yarışmacı nedeni ile kavga çıkıyor. Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran görüntüler sonrasında özellikle sosyal medya kullanıcıları Türkiye'nin en ünlü şeflerinin bir araya gelmesi ile birlikte yarışmada ego savaşlarında başladığını konuşuyor. İki Şef aralarında bir yarışmacı nedeniyle atışırken sorunun çözülüp çözülmediğini ise yeni bölüm yayınlandıktan sonra belli olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@