Fox TV izleyicilerine kötü haber! Mucize Doktor'un yapım şirketi MF Yapım BBC'nin The Split dizisini uyarlayacak. Fox Tv'de yayınlanacak dizi için yer açmak isteyen kanal, Baraj yada Son Yaz arasında karar vermek zorunda kaldı. Fox Tv, son ana kadar reytinglere bakıp hangi diziye final yaptıracağına karar verecek!

Fox Tv teker teker dizilerini harcıyor. Yeni başlayacak olan Masumiyet ve Savaşçı dizileri için Sen Çal Kapımı ve Kefaret dizilerinin üzerini çizen Fox Tv, bir diziyi daha harcayacak. Fox Tv, Son Yaz ve Baraj dizilerinden birine final yaptıracak.

Mucize Doktor dizisinin yapım şirketi MF Yapım, BBC'nin The Split dizisini uyarlamaya hazırlanıyor. FOX Tv'de yayınlanacak olan dizi için kanal bir dizilik yer açmak zorunda. Yeni başlayacak Masumiyet dizisi için Sen Çal Kapımı, Savaşçı dizisi için de Kefaret dizisine final yaptıracak olan Fox TV, şimdide The Spilt uyarlaması için Baraj ve Son Yaz dizilerinden birini bitirmeye hazırlanıyor.

The Split dizisinin alınması sonrası Baraj ve Son Yaz riske girdi!

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Sinan Tuzcu ve Şebnem Dönmez'in yer aldığı Son Yaz dizisi bu sezonun yeni dizilerindendi. Fox'un büyük umutlar beklediği dizi AB'de iyi gidiyor sayılsa da Total'de varlık gösteremedi.

Baraj dizisi ise büyük bir çıkış yaprak reytinglerde yükselmeye başladı. Ancak RTÜK tarafından son olarak ceza alan dizi Fox'un kara listesinde. Fox şimdi bu iki dizi arasında karar verecek.

Fox, The Split uyarlaması dizisi için ya Son Yaz'ı ya da Baraj'ı harcamaya hazırlanıyor. Reytinglere bakıldığında aralarında pek fark olmasa da Baraj'ın Total'de Son Yaz'ın ise AB'de iyi olduğu görülüyor. Baraj dizisi  2 sezondur ekranlara gelirken, Son Yaz ise henüz daha ilk sezonunda.

THE SPLİT KONUSU NE?

The Split dizisi boşanma davalarına bakan farklı karakterlere sahip 3 kız kardeşin hem şehrin hızlı temposuna ayak uydurmaya çalışması hem de aldıkları davaları kazanmak için girdikleri mücadeleyi anlatıyor.