Fox Tv'de beklenen dizi kıyımları başladı! Reytingleri düşen Tozluyaka ve bekleneni veremeyen Darmaduman dizilerinin biletleri kesildi!

Acun Ilıcalı Yüzüğü Taktı Evleniyor! Acun'dan Ayça Çağla Altunkaya'ya Evlilik Sürprizi! Acun Ilıcalı Yüzüğü Taktı Evleniyor! Acun'dan Ayça Çağla Altunkaya'ya Evlilik Sürprizi!

Yaz sezonunun en çok izlenen dizisi olan başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Sosyert, Serra Pirinç, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Kaan Miraç Sezen gibi isimlerin yer aldığı Tozluyaka dizisi sezonun başlamasıyla kan kaybetti.

tozluyaka-1

Pazar akşamları Kanal D'de Yargı ve TRT'de Teşkilat dizilerine rakip olan Tozluyaka eğlenceki bölümlerine karşın zorlu dram rakipleri karşısında daha fazla varlık gösteremedi. Dizinin reyingleri günden güne eridi ve kanaldan beklenen final kararı çıktı.

Genç oyuncuları ile dikkat çeken eğlenceli ve heyecan dolu Tozluyaka dizisi yaza damga vurmuştu. Ancak sezonun başlamasıyla Pazar gününe alınan dizi güçlü yapımlar karşısında varlık gösteremedi. Son olarak geçen hafta Show Tv'nin yeni dizisi Güzel Günler karşısında iyice gerileyen dizi için kanal kararını verdi ve dizinin biletini kesti. Tozluyaka dizisi için senaritstlere final hazırlığı talimatı gitti!

BİR HAYAL KIRIKLIĞI DAHA BİLET KESTİRDİ!

3533467_b93bf5b4b9383a3e0fa356498b567059_640x640

Fox Tv büyük güvendiği yeni dizilerinden, ABD yapımı bir döneme damga vuran Beverly Hills uyarlaması Darmaduman dizisi için de kararını verdi.

Başrollerinde Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz, Hafsanur Sancaktutan, Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı Darmaduman dizisi reytinglerde aldığı hayal kırıklığı yaşatan sonuçları ile kanaldan geçer notu alamadı. Kanal yönetiminin diziye çok şans tanımayacağı ve final biletini kestiği konuşuluyor.