Alperen Duymaz ve Ali Atay'ın başrolünde yer aldığı Son Yaz dizisi yayın hayatına başladığı günden itibaren sürekli final iddiaları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Dev kadrosu ve farklı konusu ile aslında oldukça ilgi çekici yapım reytinglerde henüz is

TRT 1 Dizisi Finaline Son Bir Gün Kaldı! Dizinin Finalinde Yaşanacaklar Gün Yüzüne Çıktı! TRT 1 Dizisi Finaline Son Bir Gün Kaldı! Dizinin Finalinde Yaşanacaklar Gün Yüzüne Çıktı!
Alperen Duymaz ve Ali Atay'ın başrolünde yer aldığı Son Yaz dizisi yayın hayatına başladığı günden itibaren sürekli final iddiaları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Dev kadrosu ve farklı konusu ile aslında oldukça ilgi çekici yapım reytinglerde henüz istenilen başarıya ulaşamasa da belli bir kemik izleyiciyi oluşturmaya başladı. Fakat Savaşçı dizisinin yayın hayatına başlayacak olması ve FOX TV'nin boş günü olmaması nedeni ile reytingi düşük olan dizinin final yapacağı iddia edildi. Peki Son Yaz final yapacak mi?

Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’ın kaleme aldığı Son Yaz dizisinin final iddialarına sonunda cevap FOX TV'den geldi. Daha önce dizinin yapımı sosyal medya hesaplarından çekimlerin hızla devam ettiğini gösteren paylaşımlar yaparak final iddialarını yalanlamıştı. Hatta yönetmen Burak Arlıer final olmayacağını ve devam edeceğini de  duyurmuştu. Fakat iddialar bir türlü bitmiyordu.

Kadrosunda Funda Eryiğit, Cengiz Okuyucu, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler gibi isimler yer aldığı Son Yaz dizisinden sonunda sevindiren haber geldi. FOX TV son noktayı koyarak dizinin final değil sezon finali yapacağını bildirdi.

Final Değil Sezon Finali!

Son zamanlarda düşük reytingli dizilere kanallar hiç şans tanımıyor ve birçok dizi 10 bölüm bile göremeden final yapıyor. FOX TV'nin Son Yaz dizisine şans vermesi kararı ise şaşırttı.  İstanbul ve İzmir'de çekimleri hızla devam eden dizi yeni sezonda da ekranlarda olacak. Mayıs ayında sezon finali ile ara verecek.

Dizide Ali Atay savcı Selim Kara karakterini canlandırıyor. Alperen Duymaz ise Akgün karakteri ile suç dünyası içinde büyümüş birine can veriyor. İkilinin beklenmedik bir anda yolları kesişiyor, heyecan ve aksiyon hiç bitmiyor. Son Yaz her cuma saat 20:00'de FOX TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor.