Dünyaca ünlü yabancı dizi olan Friends, dünyada en çok kullanılan dijital platform olan Netflix'e geleceğini duyurdu. Pek çok ülkede Netflix'te yayınlanan ve kullanıcıları ile buluşan Friends, Netflix Türkiye'ye de geleceğini duyurdu.

Seversin Dizisinde İlginç İkilem! Tolga Tuna mı? Burak Yörük mü? Bir Yıldız Doğuyor! Final Kararı Boşa Çıktı! Seversin Dizisinde İlginç İkilem! Tolga Tuna mı? Burak Yörük mü? Bir Yıldız Doğuyor! Final Kararı Boşa Çıktı!
Dünyaca ünlü yabancı dizi olan Friends, dünyada en çok kullanılan dijital platform olan Netflix'e geleceğini duyurdu. Pek çok ülkede Netflix'te yayınlanan ve kullanıcıları ile buluşan Friends, Netflix Türkiye'ye de geleceğini duyurdu. Friends dizisi artık Netflix'te yayınlanacak. Diğer yabancı dizi sitelerinde artık yayınlanmayacak olan komedi ve eğlence dizisi Friends, Netflix Türkiye'ye geliyor. Friends izleyenleri diziyi, Netflix'ten izleyebilecek. Peki, Friends Netflix'e ne zaman gelecek? Geldi mi?1994 yılında başlayan ve 2004 yılının sonuna değin süren yabancı dizi Friends aradan yıllar geçse de popülerliğini koruyor. Dünyanın en çok izlenen ve beğenilen dizilerinden biri olan Friends, dünyada pek çok ülkede Netflix'te yayınlanıyor. Komedi ve eğlence dolu dizi Friends, Türkiye'de ise Netflix'te yayınlanmıyor. Türkiye'de yaşayan Türk izleyiciler, Friends dizisini yabancı dizi sitelerinden arayarak buluyorlar ve izliyorlar. Türk izleyicilerin Friends dizisine yaptığı yoğun talep sonucunda ise Netflix Türkiye'ye Friends dizisinin getirileceği öne atıldı. Friends dizisi, izleyicinin yoğun talebi karşısında Netflix'e geleceğini duyurdu. Friends'in Netflix'e geleceği duyan izleyenler ise dizinin ne zaman Netflix'e geleceğini merak etmeye başladı. Friends Netflix'e gelecek mi, gelmeyecek mi araştırmalar başladı. Friends dizisi Netflix'e ne zaman gelecek? Friends Netflix'e geldi mi? İşte, Friends ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

Friends Netflix'e Zaman Gelecek? Ne Zaman Yayınlanacak?

90'lı yıllarda başlayan ve 2000'li yılların başına kadar süre gelen Friends dizisi, Netflix'e geliyor. Netflix'te yayınlanmaya başlayacağını duyuran Friends, izleyenleri mutlu etti. 1994 yılında başlayan ve 2004 yılına kadar 10 sene boyunca kısa bölümlerini izleyenlere sunan Friends dizisi, Netflix'te izleyicisi ile buluşmaya başlayacak. Diğer pek çok Türk ve yabancı dizi artık dizi sitelerinde yayınlanmayacağını duyurdu. Pek çok başarılı dizi artık kullanıcıların belli bir miktar ücret ödeyerek kullandığı dijital platformlarda yayınlamaya başlayacaklar. Diziler bir bir dijital platformlarını seçip seçtikleri platformlarda yayınlanmaya başladılar. Dijital platformda yayınlanmaya başlayacağını duyuran bir diğer dizi de Friends oldu. Friends Türkiye, sosyal medyadan Netflix Türkiye'ye geleceğini açıkladı. Friends, Netflix'te yayınlanmaya başlayacak. Hem dizinin izleyenleri hem de Netflix'i kullanan kullanıcılar, Friends'in ne zaman Netflix'te yayınlanacağını sormaya başladı. Friends Netflix'te ne zaman yayınlanacak?22 Eylül 1994 tarihinde ilk bölümünü yayınlayan Friends, 2004 yılına kadar yeni bölümler yayınladı. Friends dizisi toplamda 10 sezondan ve 235 bölümden oluşuyor. Dolu dolu 235 bölümden oluşan Friends dizisinin her bir bölümü ise çerez tadında. Friends dizisinin bölümleri 20'şer ve 30'ar dakikadan oluşuyor. Friends'in sezon finali bölümleri ise diğer bölümlerine göre biraz daha uzun sürelerde yayınlanıyor. Friends dizisinin sezon finali bölümleri 40 dakikaya kadar çıkabiliyor. Hem dünyada hem de ülkemizde büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Friends dizisi, Netflix'te yayınlanacağını duyurdu.

Friends dizisi Netflix'in dışında birçok dijital platformda yayınlanmaya başladı. Henüz Netflix'e gelmese de Friends dizisi HBO Max'te yayınlanmaya başladı. HBO Max'in yanı sıra Blu TV'de de yayınlanmaya başlayan Friends, Netflix'e de geliyor. Friends dizisinin ne zaman Netflix'e geleceği ise şakalı ve esprili bir dille izleyenlere paylaşıldı. Friends Netflix'e 1 Nisan'da geliyor. 1 Nisan Perşembe günü Netflix'te bölümlerini yayınlamaya başlayacak olan Friends dizisi, şakalarıyla şaka gibi bir günde Netflix'te yayınlanmaya başlayacak.David Crane ve Marta Kauffman tarafından oluşturulan Friends dizisinin oyuncuları göz aşinalığıyla bilinse de isim olarak pek çok kişi tarafından bilinmiyor. Friends dizisinin oyuncularına bir bakalım. Friends dizisinin oyuncu kadrosunda; Jennifer Aniston, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer ve Matthew Perry yer almaktadır. Friends dizisinde 6 ana karakter vardır. Dizide bulunan yardımcı oyuncuların dışında ara ara bölümlük konuk isimler de gelmektedir. Friends dizisine ünlü konuk isimlerde gelmektedir.