Friends'in özel bölümü ne zaman yayınlanacak?

Final sezonunun üstünden geçen 16 yılın ardından bile halen daha popülerliğinden bir şey kaybetmeyen Friends adlı sit-com dizisinin hayranlarını sevindiren bir haber geldi. Friends hayranlarına müjdeyi, dizinin Chandler'ı Matthew Perry verdi.

Dizi Haberleri 14.11.2020 - 17:16 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Final sezonunun üstünden geçen 16 yılın ardından bile halen daha popülerliğinden bir şey kaybetmeyen Friends adlı sit-com dizisinin hayranlarını sevindiren bir haber geldi. Friends hayranlarına müjdeyi, dizinin Chandler'ı Matthew Perry verdi.Geçen yıl yayınlanacağı söylenen ancak koronavirüs salgını yüzünden çekimleri ertelenen Friends'in özel bölümlerinin çekimleri yeniden başlayacak. Perry'ye göre çekimler yeni yılın Mart ayında başlayacak.Dizinin 10 sezonunu satın alan HBO Max kanalının bu hakları satın almak için 400 milyon dolar harcadığı ifade edildi. Marta Kauffman, David Crane, Kevin Bright ve Ben Winston'ın yürütücü yapımcı olacağı öğrenildi.


Friends'in konusu ne?


Peki Friends'in konusu ne? 1994 yılında Friends dizisi, izlenme rekorları kırdığı 10 sezonunu ardından 2004 yılında final yapmıştı. Dizide 3 erkek ve 3 kadından oluşan bir arkadaş grubunun başından geçen komik olaylar ve hayatları anlatılıyordu. Dizinin başrolünde Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, Matthew Perry ve David Schwimmer rol aldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@