Fuat Oktay canlı yayında fenalaştı! Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay'a ne oldu? Hastalığı ne?

Son Dakika Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay canlı yayında fenalaştı. Cumhurbaşkanlığı küllüyyesinde Siber Güvenik zirvesinde konuşma yaptığı sırada fenalaşan Fuat Oktay, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Gündem 21.12.2020 - 12:16 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Son Dakika Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay canlı yayında fenalaştı. Cumhurbaşkanlığı küllüyyesinde Siber Güvenik zirvesinde konuşma yaptığı sırada fenalaşan Fuat Oktay, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Peki Fuat Oktay'a ne oldu? Fuat Oktay neden fenalaştı.

Korkutan görüntüler!

Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay, canlı yayında fenalaştı. Fuat Oktay'a ne oldu? Fuat Oktay'ın hastalığı ne? Bir anda sessizce duran Fuat Oktay, kimsenin ne olduğunu anlayamadığı bir dakika yaşadı. Fuat Oktay donarak kaldı. Peki Fuat Oktay sağlık durumu nasıl? Fuat Oktay'a ne oldu!

Fuat Oktay korkuttu!

Herkes Fuat Oktay'a ne oldu? Fuat Oktay neden fenalaştı sorusuna cevap arıyor. Cumhurbaşkanlığı veya üst düzey bir yetkili henüz Fuat Oktay'a ne olduğunu açıklamadı ancak Oktay'ın hali görenleri korkuttu!

Fuat Oktay aşı oldu mu?

Şimdi tüm Türkiye Fuat Oktay'ın virüs nedeniyle mi fenalaştığı, Fuat Oktay'a ne olduğunu merak ediyor. Fuat Oktay'ın sağlık durumu hakkında açıklama yapılmadı.

Fuat Oktay fenalaştığı an video

Gelişmelerden Haberdar Olun

@