FOX TV Fulya ile Umudun olsun 7 Aralık 2021 neden yok Bitti mi? Fulya Öztürk ayrıldı mı? Fulya ile Umudun olsun son dakika gelişmeleri haberimizde…

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun 7 Aralık 2021 yeni bölüm neden yok sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Fulya ile Umudun olsun programında Fulya Öztürk bir süredir yer almıyor. Programı takip eden izleyiciler ise Fulya ile Umudun olsun Fulya Öztürk neden yok ayrıldı mı gibi soruların yanıtını öğrenmeye çalışıyor. Peki Fulya Öztürk kimdir? Kaç yaşında? Fulya Öztürk'ün sağlık durumu nasıl?

Ahmet Kural Geri Dönüyor! Hem de Ecem Erkek İle! Yeni Film Ne Zaman? Müjdemi İsterim Konusu Ne? Ahmet Kural Geri Dönüyor! Hem de Ecem Erkek İle! Yeni Film Ne Zaman? Müjdemi İsterim Konusu Ne?

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün saat 16'da yayınlanan Fulya ile Umudun olsun programında sunucu Fulya Öztürk bir süredir ekranı çıkmıyor. Başarılı sunucudan izleyicileri üzecek kötü haber geldi. Peki Fulya ile Umudun olsun Fulya Öztürk ayrıldı mı? Fulya Öztürk programda neden yok? işte Fulya Öztürk'ün son durumuna ilişkin detaylar…

Fulya ile Umudun olsun Fulya Öztürk neden yok?

FOX TV ekranlarının sevilen Gündüz kuşağı programı nasıl bir aile Umudun olsun sunucusu Fulya Öztürk bir süredir ekranlarda çıkmıyor. Programı Fulya Öztürk yerine Psikolog Esra ezmeci sunuyor. Fulya Öztürk Geçtiğimiz günlerde koronovirüse yakalandığını ve ağır geçirdiğini açıklamıştı. Karantina sürecinde olan sunucu evinde dinlenerek bu süreci geçiriyor. Bu nedenle de programı Psikolog Esra ezmeci sunuyor.

Fulya Öztürk'ün sağlık durumu nasıl?

Ünlü sunucu Fulya Öztürk'ün sağlık durumu da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Koronavirüs nedeniyle tedavi altına alınan Fulya Öztürk, hastalığı biraz ağır geçiriyor ancak Doktor kontrolünde olduğu için durumu iyiye gidiyor. Sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Öztürk ağrıları olduğunu tedavi sürecinin devam ettiğini söylemişti.