Fulya ile Umudun Olsun isimli programda gündeme gelen olay herkesin ağzına açık bıraktı. Silikonu ameliyatı karşılığında çocuklarının velayetini babaya veren anne çok konuşuldu.

Şafak Çak Kimdir? Konuşanlar Şafak Serveti Ne Kadar? Şafak Çak Kimdir? Konuşanlar Şafak Serveti Ne Kadar?

Televizyon ekranlarında Gündüz kuşağı programlarında yaşanan olaylar her geçen gün vatandaşların ağzını açık bırakmaya devam ediyor. Bu seferki olay ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun olsun programında yaşandı. Programa katılan kadın, silikon meme taktırılması karşılığında çocuklarının velayetini Eski eşine vereceğini söyleyerek herkesi hayrete düşürdü.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun olsun programında yaşanan bir olay izleyicileri hayrete düşürdü. Programa katılan Özlem Can isimli bir kadın silikon meme ameliyatı olması karşılığında çocuklarının velayetini babasına vereceğini açıklayarak izleyenlerin ağzını açık bıraktı. Hem stüdyoda bulunanlar hem de ekran başında izleyenler bu açıklama karşısında adeta Buz kesti. Fulya ile Umudun Olsun programının Cuma günü yayınlanan bölümünde ekranlara gelen bu olay hafta sonunda sosyal medyada çok konuşuldu. Peki Fulya ile Umudun Olsun 20 Eylül 2021 son bölümde neler oldu?

ÇOCUKLAR ÜSTÜNDEN ANLAŞMA YAPTI

Fulya ile Umudun Olsun programına katılan Özlem Can isimli kadının çocukları üzerinden eski eşi ile pazarlık yaptığı ve Göğüs silikonu ameliyatını karşılaması Vaadi ile Eski eşine velayeti vereceğini söylediği öne sürüldü. Çocukların velayetinin bu nedenle babaya kaldığı konuşulurken bomba bir iddia daha gündeme geldi. İddiaya göre Fulya ile Umudun Olsun Özlem Can isimli kadın üç çocuğunun velayetini vermek karşılığında ise babadan ev istedi.

fulya-ile-umudun-olsunda-sok-olay-meme-silikonu-ameliyati-karsiliginda-cocuklarinin-velayetini-1

TÜM TÜRKİYE BU OLAYI KONUŞTU

Televizyon ekranlarında gündüz kuşağında gündeme gelen programlar zaman zaman sosyal medyanın da çok Konuşulanlar listesine giriyor. Bu defa sosyal medyanın gündemine oturan isim göğüs ameliyatı karşılığında 3. çocuğunun velayetini vermeyi kabul eden Özlem Can isimli kadın oldu. Bu olay hafta sonu boyunca Twitter ve ekşi sözlük gibi platformlarda tepki çekti. Yaşanan olaya tepki gösteren kullanıcılar bu tür Gündüz kuşağı programlarının bir an önce yayından kalkması gerektiğini savundu.