Fox TV'den gelen sürpriz anlaşma "sonunda başardı" dedirtti...

Fulya ile Umudun Olsun programını sunan gazeteci Fulya Öztürk, geçtiğimiz günlerde aldığı bir karar ile yeniden haberciliğe döneceğini duyurmuştu ki bu kararın ardında FOX TV, Fulya Öztürk'ten boşalan sunuculuk koltuğu için yaptığı anlaşma ile şaşırttı.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Bir sezon yıl boyunca FOX ekranlarında çok sayıda insana yardım elini uzatan Fulya Öztürk, 3 cinayet soruşturmasının aydınlatılmasında da önemli rol oynamasına ve tüm çabalarına rağmen, Müge Anlı ve Esra Erol ile reyting savaşlarında "kaybeden" olmuştu.

Tam da bu sıralar bir dönem Fulya ile Umudun Olsun programında da yer alan ünlü psikolog Esra Ezmeci, danışanlarının seans sırasında anlattıklarını ifşa ederek magazin dünyasında her gün bir başka haber konusu olmaya başlamıştı.

Yaptığı seans sırasındaki itiraf duyuruları ile önce sosyal medyada ünlenen psikolog Esra Ezmeci, sornrasında ise bu danışan itirafları sayesinde yazılı basının da vazgeçilmez haber kaynağı olmaya başlamış, itirafları çarşaf çarşaf medyada yer alıyor olmuştu.

Danışan itirafları ile yatak odası hikayelerinin ünlü ismi haline gelen Esra Ezmeci, artık bu ünü sayesinde FOX TV’de Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunacak.

Programın tanıtımını da Instagram hesabından paylaşan ünlü psikolog “Tüm ilişki problemlerinizi hep birlikte çözümleyeceğimiz. Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 4 Temmuz pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 16:00 da Fox TV’de. Sizler de 0539 388 28 38 Whatsapp ihbar hattımıza başvurularınızı yapabilirsiniz . Görüşmek üzere” dedi.