Funda Eryiğit Ayrılığı Açıklandı! Yerine ise Bomba İsim Geliyor!

Son Yaz dizisi hayranları sezon arasına oldukça moralsiz girecek. Dizinin Canan'ı Funda Eryiğit ayrılığı kesinleşti. Yerine ise bomba isimle anlaşıldı bile!

Dizi Haberleri 02.06.2021 - 16:39 02.06.2021 - 16:43 Ece Sahan

Fox Tv'de ilk bölümü itibariyle dikkatleri üzerine toplayan Son Yaz dizisinden kahreden haber gerçekleşti. Dizi sezon finaline ayrılıklarla girecek!

Ali Atay, Funda Eryiğit, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Halil Babür, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi sezon finaline hazırlanırken kötü haberler geldi. Diziden 2 önemli isminde ayrılığı kesinleşti.

Son Yaz dizisi konusu ve oyuncuları ile büyük ilgi görmeyi başarmıştı. Dizi ikinci sezon onayını alarak hayranlarını mutlu etmişken kötü haber geldi. Son Yaz dizisinden 2 başrol birden ayrılıyor. Kulislerde konuşanların haberi geldi.

Son Yaz dizisine henüz yeni giren isim olan Gökhan karakterine hayat veren Olgun Toker diziye erkenden veda ediyor. Almancı konuşması ile çok beğenilen Olgun Toker ayrılığı dizi izleyicilerini üzerken bir ayrılık haberi daha kesinleşti.

Dizinin Canan'ı Funda Eryiğit diziden de ayrılıyor. Dizide bu haber ilk olarak dizinin Emel'i Sezer Koç'un paylaşımı ile ortaya çıkmıştı. Sezer Koç  setten Funda Eryiğit ile olan sahnesini "Son Kahvaltı" ve üzgün emoji suratı notu ile paylaşmıştı. Ve haberler doğrulandı. Funda Eryiğit diziden ayrılıyor.

Peki yerine kim gelecek? Ali Atay'a süpriz partner!

Ali Atay'ın canlandırdığı Savcı Selim'in eşi Canan'a hayat veren Funda Eryiğit'in aryılık kararının nednei bilinmezken yerine gelecek isim merak konusu oldu.

Ali Atay'ın yeni partneri kim olacak diye meraklanan seyirciye sürpriz bir isim geldi. Dizide Canan karakterinin ölümü yerine hangi ünlü oyuncu gelecek?

Son Yaz dizisinde Canan karakteri yerine son olarak Tv8'de ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer alan Ebru Cündebeyoğlu geliyor!

EBRU CÜNDÜBEYOĞLU KİMDİR?

10 Eylül 1974 yılında doğan Ebru Cündübeyoğlu Almanya doğumludur. 1970 Türkiye Güzelleri'nden Hülya Cündübeyoğlu'nun kızıdır.

Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun olmuştur. 1993 yılında Türkiye 4. Güzeli seçilmiştir.

Pek çok önemli eğlence programları sunmuş, yapımında yer almıştır. Daha sonra ''Deli Yürek'' adlı dizide "Ayşegül" karakterini canlandırmış ve oyunculuğa hızlı adım atmıştır. Pek çok dizi ve tiyatroda yer almıştır.

Koçum Benim adlı dizide Yeşilçam'ın efsane aktörü Tarık Akan ile yer almıştır. 

Radyo programcısı Güçlü Mete ile evlidir ve bir kız çocuğu sahibidir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@