Galatasaray yine koreografi şov yaptı! Her sene yaptığı tribün şovları ile koreografi konusunda rakipsiz olduğunu gösteren sarı kırmızılı taraftarlar Cumhuriyet'in 100. yılına özel koreografisiyle sosyal medyada TT oldu.

Galatasaray taraftarlarından bugün oynanan Alanyaspor mücadelesi öncesinde yapılan özel koreografi yine gündem oldu.

Sarı kırmızılı taraftarlar tribün koreografi konusunda yine kendilerinden söz ettirdi. Galatasaray taraftarları bugün ki koreografi ile Twitter'da TT oldu.

Tamamen dolu olan tribünlerde taraftarlardan maç öncesi muhteşem bir şov gerçekleşti. 3 boyutlu koreografide bu kez 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vardı. 100. yıla özel koreografi şovu sosyal medyayı salladı.

Koreografide önce kuzey tribününde taraftarların elindeki kartonlarla oluşturulan siyah zemin üzerinder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Efendiler yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz." sözü açıldı.

Daha sonra aynı tribünde kartonlarla Türkiye haritası yer alırken tribünün orta kısmında dev bir Türk bayrağı oluşturuldu.

Doğu tribününde ise Galatasaray'ın Cumhuriyet'in 100. yılı logosu yer aldı. Kuzey tribününde ise kurtuluş savaşındaki sembol fotoğraflar 3 boyutlu olarak yer alırken, Mustafa Kemal Atatürk'ün at üzerindeki görseli de 3 boyutlu olarak sergilendi.

Beşiktaş, Atletico Madrid'i 2-0 Yenerek Hazırlık Maçında Galibiyetle Ayrıldı Beşiktaş, Atletico Madrid'i 2-0 Yenerek Hazırlık Maçında Galibiyetle Ayrıldı

Son olarak Güney tribününde ise Mustafa Kemal Atatürk'ün posteri açılarak adeta şov yapıldı.

Ultraslan'ın her sene hazırladığı bu koreografiler bugün Cumhuriyet teması ile gündeme oturdu.