Dünyaca ünlü yıldız Galatasaray'a imza atıyor! İtalya Serie A devi İnter forması giyen o isim Galatasaray'a artık çok yakın.

Transferde bombayı Başkanlık seçiminin hemen ardından patlatmak isteyen Sarı Kırmızılılar sürpriz isme imzayı attıracak. Başkan Adayı Dursun Özbek ve kurmayları, seçimi kazanmaları halinde kadroya dünyaca ünlü ismi katarak taraftarın gönlünü kazanmak istiyor. Peki o isim kim? Detaylar haberimizde sizlerle...

Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi! Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi!

Galatasaray transferde bombayı patlatıyor! Galatasaray camiasında şuan için başkanlık yarışı ana gündem iken transfer sezonunun başlamasıyla birlikte bu konuda da hareketlilik yaşanmaya başlıyor. Özellikle Başkan adayı Dursun Özbek seçimi kazanacağına kesin gözüyle bakarak şimdiden yeni sezonun kadrosunu tasarlamaya çalışıyor. Bu çerçevede Inter'in yıldız oyuncusu ile resmen masaya oturuldu! La Gazetta Dello Sports'ta yer alan habere göre Inter, Juventus'tan Dybala'Yı transfer edebilmek için maliyeti yüksek olan Şilili yıldızı Alexis Sanchez'i yollamaya sıcak bekiyor.

Galatasaray da yaşı itibariyle Süper Lig'e sıcak bakan Şilili yıldız futbolcu ile yakından ilgileniyor. La Liga ekibi Sevilla'nın da Alexis Sanchez'e ilgisinin olduğu ancak şuan için resmi bir girişimde bulunulmadığı ortaya çıktı. Galatasaray hızlı davranarak Alexis Sanchez'i kadrosuna katmakta kararlı gözüküyor.

Maaşında İndirime Giderse İmzayı Atacak

Inter'den yıllık 7,5 milyon euro gibi astronomik bir maaş alan 33 yaşındaki Şilili knaat oyuncusu Alexis Sanchez maaşında indirim yapması halinde Galatasaray'a imzayı atacak. Dybala transferi için bütçe yaratmaya çalışan İnter de Sanchez'i bonservissiz göndermeye sıcak bakıyor. Alexis Sanchez'in menajeri Fernando Felicevich'in yakın zamanda İstanbul'a gelerek Dursun Özbek ve kurmaylarıyla görüşmelerde bulunacağı aktarıldı.

Sevilla Tehlikesi

Alexis Sanchez'in bir diğer talibi ise Sevilla. Tutto Sports'ta yer alan habere göre daha önce Barcelona forması da giyen Şilili yıldız futbolcunun önceliğinin Sevilla yani La Liga olabileceği, Galatasaray'ın bu transferde işinin bir hayli zor olduğu aktarıldı.