Transfer döneminin başlamasına az bir süre kala ilk bomba Galatasaray'dan geldi. Bir dönem Beşiktaş'ı şampiyon yapan Talisca ve Aboubakar Galatasaray'a imza atıyor.

Uzun süredir kulüplerinde para alamayan Aboubakar ve Talisca için Galatasaray'dan bomba hamle. Sarı kırmızılı ekip Talisca ve Aboubakar ile her konuda anlaştı.

Saudia Arabia News haberine göre, Galatasaray Anderson Talisca ve Aboubakar ile her konuda anlaştı. Bedelsiz olarak kadrosuna katacak olan Galatasaray yılın transfer bombasını patlatıyor.

Aboubakar ve Talisca bonservis bedeli yok!

Eski Fenerbahçe Başkanı İşçileri Tokatladı! İşçilere Saldıran Tahsin Kaya Kimdir? Kayalar Holding'de Neler Oldu? Eski Fenerbahçe Başkanı İşçileri Tokatladı! İşçilere Saldıran Tahsin Kaya Kimdir? Kayalar Holding'de Neler Oldu?

Hem Aboubakar hem Talisca kulüplerinden parayı alamıyor ve Fifa'ya konu gitmiş durumda. Bu fırsatı iyi değerlendiren Burak Elmas ve kurmayları soluğu iki yıldızın menajeinin yanında aldı. Ocak ayında Galatasaray transferde bombayı patlattı ve Aboubakar ve Talisca'yı kadrosuna katıyor.

Gençleştirmeye giden Galatasaray'da hem Talisca hem Aboubakar biraz yaşları olsada Talisca 1994 doğumlu ve 27 yaşında. 1992 doğumlu Aboubakar ise henüz 29 yaşında.

Aboubakar ve Talisca transferleri sonrası Galatasaray'dan Babel ve Feghouli ayrılması bekleniyor.