Acun Ilıcalı'nın yaptığı son Fenerbahçe açıklamaları sonrası rakip takım taraftarları ayaklandı.

Medya patronu Acun Ilıcalı'nın Fenerbahçe açıklaması sonrası Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları tepkilerini dile getirdi.

Ünlü medya patronuna Beşiktaş ve Galatasaray rakip takım tarafları meydan okudu. TV8 ve EXXEN'in  sahibi Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajla gündem oldu. Özel hayatı, Exxen, satın aldığı futbol Kulübü ve gönlünü verdiği Fenerbahçe hakkında açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı rakip takım taraftarlarını yine kızdırdı.

Fanatik Fenerbahçeli olduğu bilinen Acun Ilıcalı Fenerbahçe'ye dair her zaman maddi manevi desteğini sürdüreceğini söyledi. Acun Ilıcalı bunu söylerken "bu konuda rahatsız olanlara yapabileceğim bir şey yok" diyerek rakip takım taraftarlarını iyice tetikledi.

Ajda Pekkan'dan İsyan! Hasta Yağımdan Beni Kaldırmayın! Ajda Pekkan'dan İsyan! Hasta Yağımdan Beni Kaldırmayın!

Acun Ilıcalı "Fenerbahçe’ye destek olmak için bonservis bedelleri ödedi" iddiaları için "Hayatımda böyle saçma sapan şeyler görmedim duymadım. Ben Fenerbahçe’ye zaten destek oluyorum. İstedikleri zaman ben buradayım. Başkanımız benden ne isterse yaptım yapacağım. Kanalda kampanya yaptım bundan ötesi var mı? Kanalın üç gecesini Fenerbahçe’ye ayırdım. Bu kadar bariz şekilde takımına destek olan biri olarak öyle bir durum yok. Bu yüzden insanlar antipati besleyecekse buna yapabilecek bir şeyim yok. Herkes kendi takımına destek oluyorsun. Benim imkanım daha fazla ben daha fazla destek oluyorum." demişti

Daha önce de Galatasaray taraftarları Acun ılıcalı'yı protesto etmiş EXXEN ve TV8 izlememe boykotu başlatmıştı. Ilıcalı'nın bu açıklamaları sonrası Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları TV8 ve Exxen boykotu yapmaya devam edeceklerini forumlarda konuşmaya başladı.