Son dakika transfer haberi geldi. Beşiktaş, Galatasaray’ın yıldızı Halil Dervişoğlu’nun peşine düştü. Uzun zamandan beri Fenerbahçe’nin de gündeminde olan Halil Dervişoğlu ise siyah beyazlı takıma yeşil ışık yaktı.

Son dakika transfer haberi futbol dünyasını çalkaladı. Yeni sezonda kadroda büyük bir değişiklik yapmaya hazırlanan Galatasaray'da bir futbolcu daha Yolları ayırmaya hazırlanıyor. özellikle taraftarlar son dönemlerde Başkan blok Elmas'a transferler nedeniyle tepki gösterirken bir yandan da Beşiktaş'a kaptırılan Gedson Fernandes konusunda önemli eleştiriler var. Galatasaray yönetimine tepkiler sürerken bu defa sarı-kırmızılı takımı derinden sarsacak bir transfer gündemde.

Beşiktaş'a yeşil ışık yaktı

Galatasaray'ın genç Yıldızı Halil Dervişoğlu, Galatasaray'ın bulunduğu konumdan dolayı rahatsızlık duyduğunu ve takımda mutsuz olduğunu söyledi. Takımdan Ayrılmak istediğini menajerine ileten futbolcunun Beşiktaş'a yeşil ışık yaktığı öğrenildi. Siyah-beyazlı takımın teknik direktörünün de bu transfere onay verdiği öğrenilirken özellikle Fatih Terim'in takımdan ayrılması ile beraber Halil Dervişoğlu da takımla olan tüm Bağları'nı kopardı.

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Fenerbahçe'de istiyordu

Galatasaray'ın genç Yıldızı Halil Dervişoğlu Fenerbahçe'nin de gündemindeydi. ancak genç futbolcu yaptığı açıklamada Beşiktaş'ın transferini gerçekleştirmesi halinde mutlu olacağını söyledi. Yani iki takım arasında kalan Halil Dervişoğlu tercihini Beşiktaş'tan yana kullanacak gibi görünüyor.