Galatasaraylı taraftarların Fatih Terim'in görevden alan Galatasaray yönetimine tepkisi dinmiyor. Ünlü teknik adama Fenerbahçe forması giydiren taraftarlar, Fenerbahçe de olsa Fatih Terim'in Hala görevde olacağını dile getirerek tepki gösterdi.

Galatasaraylı taraftarların Fatih Terim ayrılığı sonrasında öfkesi bitmiyor. Süper Lig'de başarı yakalayan masada UEFA guruplarında takımı üst Tura yükselten tecrübeli teknik adamın sezon sonuna kadar beklemesi gerektiğini söyleyen taraftarlar sosyal medyada Burak elmas ve yönetimini eleştiriyor. Hatta Galatasaraylı taraftarlar, fotoğraf değiştirme uygulamaları ile Fatih Terim'e Fenerbahçe forması bile giydirdi. Bu görüntüleri sosyal medyadan paylaşan taraftarlar, Fatih Terim'in Fenerbahçe de olsa Hala görevde olacağını dile getirdi.

Galatasaray son dakika haberleri sürüyor. Sarı kırmızılı taraftarlar Fatih Terim'in ayrılığı sonrasında cephe aldıkları Burak elmas ve yönetimine karşı tepkilerini sosyal medyadan dile getiriyor. Özellikle Fatih Terim'in ardından Domanec Torrent’i göreve getiren Burak Elmas taraftarların eleştiri oklarının hedefinde yer alıyor. Burak Elmas bize dün gece katıldığı bir televizyon programında tepkilerin bilerek ve planlı şekilde yapıldığını iddia ederken bu açıklamaları sonrasında taraftarlar daha da sinirlendi.

galatasarayli-taraftarlar-fatih-terime-fenerbahce-formasi-giydirdi-2

Gözden kaçırmayın

Antalya Kayseri netspor selcuksports canlı maç izle - Antalyaspor - Kayserispor maçı canlı beinsports şifresiz izle Antalya Kayseri netspor selcuksports canlı maç izle - Antalyaspor - Kayserispor maçı canlı beinsports şifresiz izle

“Ayrılık kararını ben verdim”

Galatasaray başkanı Burak Elmas dün akşam katıldığı bir televizyon programında taraftarları sinirlendirecek açıklamalar yaptı. Galatasaray başkanının görevinin yönetimle istişare ederek karar almak olduğunu söyleyen Elmas, Fatih Terim’in ayrılış zamanının belki yanlış olduğunu ancak bu kararı kendisinin verdiğini dile getirdi. Bu konuda tüm eleştirilere açık olduğunu belirten Burak Elmas, başarılı olup olmayacağını zamanım göstereceğini dile getirdi.

Galatasaraylı taraftarlar Fatih Terim'e Fenerbahçe forması giydirdi

Burak elmasın bu açıklamalarının üzerine daha da sinirlenen Galatasaraylı taraftarlar fotoğraf değiştirme uygulamaları ile ünlü teknik adama Fenerbahçe forması giydirdi. Yüzlerce taraftar bu fotoğrafı paylaşırken ''Bu adam Fenerbahçe'de olsaydı hala görevdeydi ve bizden daha çok kupaları vardı" notu düşüldü. Galatasaraylı taraftarların Fatih Terim konusunda Burak Elmas'a tepkisi daha uzun süre devam edecek gibi görünüyor.