Yazar George R. R.

Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Bu kadarına da pes... Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Bu kadarına da pes...
Yazar George R.R. Martin tarafından kaleme alınan Buz ve Ateşin Şarkısı isimli fantastik kitap serisinden televizyona uyarlanan Game of Thrones, 19 Mayıs 2019'daki final bölümüyle ekranlara veda etmişti. Milyonlarca hayran tarafından tutkulu bir şekilde takip edilen ve 8 sezon süren dizinin final sezonu birçok izleyici tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu.


Ramsay Bolton'un en zor sahnesi!


Dizide Roose Bolton'un oğlu Ramsay Bolton karakterini canlandıran 35 yaşındaki Iwan Rheon diziyle ilgili konuştu. Kariyerinin tartışmasız en kötü gününün Ramsay Bolton'un Sansa Stark'a tecavüz sahnesi olduğunu belirten Rheon, "Hiç kimse o gün orada bulunmak istemezdi" dedi.

Hikayeyi düzgün şekilde anlatmak için bunlara katlanmak gerektiğini dile getiren Rheon, "Sansasyonel bir hale dönüşmese de benim için izlerken bir hayli zor oldu" ifadelerini kullandı."Kamera karşısında oyun oynarken kesilmiş bir parmağı tutarsınız, ancak bu bir plastiktir" diyen Rheon, oynarken de bunun sadece çekim olduğunu bildiklerini ancak bunun, sahneyi yine de kolaylaştırmadığını belirtti.Tecavüz sahnesi hakkında daha önce konuşan dizinin Sansa Stark'ı Sophie Turner, sahnenin ardından tecavüz ve taciz gibi konuları daha fazla düşündüğünü ve dert ettiğini açıklamıştı.