Düzenlediği kredi kampanyaları ile özelikle pandemi döneminde vatandaşların derin bir nefes almasını sağlayan Garanti Bankası, 0.55 faizli kredisi hakkında açıklama geldi. Resmi internet sitesi tarafından yapılan duyuru ile merak giderilmiş oldu.

Garanti Bankası 0.55 faizle kredi veriyor mu? Merakı içinde olan vatandaşlar için açıklama resmi internet kanalı ile duyuruldu. Son dakika yapılan duyuru ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara 10 bin TL tutarında kredi sunuluyor. Başvurular alınmaya başladı…

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar için 0.55 faiz oranı üzerinden hemen kullanabilmesine yönelik bir kampanya düzenlendi. 10 bin TL tutarına kadar alınabilecek olan kredi imkanlarından ödemesini düzenli gerçekleştiren her vatandaş yararlanabilecektir. Kredi notuna göre verilecek olan krediden sizlerde yararlanmanız mümkündür. Garanti Bankası mevcut hesap sahibi olan müşteriler ise hemen internet bankacılığı yolu ile başvurularını yapabilmektedir.

Garanti Bankası 0.55 Faizli Kredi Kampanyası

0.55 faiz oranı üzerinden Garanti Bankası kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar öncelikli olarak sigortalı bir işte çalışması şartını sağlaması gerekmektedir. Son 6 aylık dönem içerisinde ise sigorta primleri işveren tarafından eksiksiz şekilde ödeniyor olması gerekir. 1200 ve üzerinde kredi notu olan vatandaşlara anında onay verilmektedir. Mevcut bankalara karşı ödeme problemi bulunan ve hali hazırda çalışmayan vatandaşların kedi kampanyasından faydalanması mümkün değildir.

10 bin TL tutarına kadar ve 0.55 faiz oranı üzerinden sunulacak olan kredi kampanyası için ise başvurular alınmaya başlandı. İnternet bankacılığı, mobil uygulama ve bankaya ait şubeler üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Garanti Bankası hesabınız bulunuyor ancak internet şubesi için şifre sahibi değilseniz hemen talep ederek oluşturabilirsiniz.

garanti-bankasindan-20000-tlye-kadar-hos-geldin-kredisi-basliyor-ilk-kez-kredi-alacaklar-icin-ay1

Garanti Bankası 0.55 Faizli Kredi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası 0.55 faiz oranlı krediyi alabilmek için şubeye gitmenize gerek kalmadan tüm işlemleri yerine getirebilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar mevcut maaşlarını bankaya taşıması halinde direkt olarak kredi onayı alma şansına sahiptir. Çalışma hayatını devam ettiren vatandaşlar ise onay almaları durumunda şubeye giderek kimlik ile gelir belgesini ibraz etmek zorundadır.