Garanti Bankası 100.000 TL kredi kampanyasını 5 gün uzattı, Onay almayanlara kredi verilecek

Garanti Bankası üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu daha önceki haftalarda yapılmıştı. Banka 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına 5 gün daha uzatarak müşterilerine destek olmak ..

Ekonomi 23.10.2021 - 11:35 23.10.2021 - 11:35 Vural Pars

Garanti Bankası 100.000 TL kredi kampanyasını 5 gün uzattı, Onay almayanlara kredi verilecek. Garanti Bankası üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu daha önceki haftalarda yapılmıştı. Banka 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına 5 gün daha uzatarak müşterilerine destek olmak amaçlamaktadır. Sizlerde Garanti Bankası üzerinden 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacaksınız 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi seçenekleri ile düşük faiz oranları ile 100.000 TL onay alabilirsiniz.

Banka resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklama ile birlikte kredi başvurusu yapacak olan kişilerin 5 gün daha sürede Kredi başvurularını alacaklarını söyledi. Verilecek olan bu krediler Garanti bankası'nın sonbahar kredi kampanyası olarak geçtiği için önümüzdeki hafta yeni kredi kampanyaları olacağı ve kredi faiz oranlarında değişiklik olacağı duyuruldu. Faiz oranları değişmeden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası üzerinden 100 bin TL'ye kadar hemen Kredi onay alabilirsiniz.

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa Garanti bankasının internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. 100.000 TL'ye kadar Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra kredi onayı alıp almadıklarını hemen görebilir.

Garanti Bankası internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapamayan kişiler banka şubelerine sadece kimlikleri ile birlikte giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Gelir belgesiz olarak ve düşük faiz oranları ile verilecek ve 100 bin TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler diğer bankalarda ihtiyaç kredisi borcu olması durumunda almış oldukları Kredi içinden o bankanın borcu kapatılmak üzere onay verilecektir. Garanti Bankası internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kredi kampanyası duyurusu ile birlikte kendi bankasından maaş hesabı olan müşterilere bu kredileri online internet bankacılığı üzerinden vereceğini de duyurdu.

garanti-bankasi-100000-tl-kredi-kampanyasini-5-gun-uzatti-onay-almayanlara-kredi-verilecek1

Garanti Bankası mobil uygulama üzerinden başvuru nasıl yapılacak?

Garanti Bankası internet bankacılığı kredi başvurusu yapmak için Garanti bbva mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. Bunun için banka hesabını üzerinden almış olduğunuz internet şifresi ile birlikte hızlı bir şekilde kredi sonucunuzu görebileceksiniz. Garanti Bankası internet şifresi ile birlikte müşteri numarası ile giriş yaparak Garanti mobil uygulaması üzerinden hem bankacılık işlemlerinizi 7gün 24saat yapabilir hemde istediğiniz zaman kredi ve kredi kartı başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@