Garanti Bankası 13-16 Eylül Arasında 100.000 TL Borçlarınızı Kapatmanız İçin Kredi Verecek!

Garanti Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, 13 Eylül ve 16 Eylül arasında borç kapatma kredisi kullanmak istiyorlarsa banka bu kişiler için 100000 TL kredi limiti ayırdığını açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden borç kapatma kredisi kampanyası ile ilgili bilgileri yayınlayan bu banka, özellikle bireysel olan vatandaşlar için düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi olabileceği haberini verdi. Garanti Bankası, 13 Eylül ve 16 Eylül arasında borç kapatma kredisi kullanacak olan bireysel müşterilerden bazı şartlara uygun olmaları durumunda kredi alacağı hakkında bilgileri yayınladı. 

GARANTİ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların şubelere gitmeden, yapacakları işlemler dahilinde kredilerini kullanabilmeleri için banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olması isteniyor. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların bireysel müşteri olup sigortalı olarak çalışıyor olmak durumunda banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olmasıyla birlikte ihtiyaç kredisi olabileceği söylendi. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında emekli olan vatandaşlarda bu kredilerden faydalanmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını banka şubelerine gitmeden hemen hızlı bir şekilde alabilecekler. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak işlemler gerçekleştirilmektedir. Emekli maaşı alan vatandaşlar, Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmeleri ile birlikte aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırabilmektedir. Sadece güncel olan ihtiyaç kredisi ile birlikte güncel olan kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz bu kampanyalardan sizlerde faydalanmak istiyorsanız, Garanti Bankası şubelerine giderek işleminizi hızlı birşekilde yapabilirsiniz.