Garanti Bankası 150.000 TL Kredi Kampanyası Duyurusu Yaptı, Kredi Aylık Ödemesiz Veriliyor!

Garanti Bankası 150.000 TL Kredi Kampanyası Duyurusu Yaptı, Kredi Aylık Ödemesiz Veriliyor! Garanti Bankası üzerinden 150.000 TL kredi için başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar...

Ekonomi 26.06.2021 - 21:10 26.06.2021 - 21:11 Vural Pars

Garanti Bankası üzerinden 150000 TL kredi kampanyası başladı. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, kredilerde aylık ödeme olmadan da krediyi geri ödeyebilecekler. Kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler Garanti Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabilirler. Pandemi dönemi sebebiyle, Garanti Bankası, vatandaşların ihtiyacı için bu kredi kampanyasını sunmaktadır. Sunulan bu kredi kampanyası ile birlikte Garanti Bankası üzerinden 150000 TL'ye kadar hemen onay olabileceksiniz. Özellikle daha önce bankalar üzerinden kredi başvurusu yaparak onay alamayan kişiler, Garanti Bankasının yapmış olduğu bu kredi kampanyasına katılarak, hemen onay olabilirler. 150000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde 36 ay vade yaparken, kredi taksitlerini aylık olarak değil, iki ayda bir veya üç ayda bir konarak ödemeli yapabilirsiniz. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de bu krediyle ilgili detayları paylaştı, bankaya geri ödemesi düşük faizli olacak olan bu kredi 150000 TL'ye kadar vereceğini duyurdu. 150000 TL kredi kullanan kişiler, ayrıca ihtiyaç kredisi kullandıkları gibi borç kapatma kredilerinde alabileceklerdir. Borç kapatma kredisinde, bankalardaki olan ihtiyaç kredisi veya kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Garanti Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ile birlikte kredi başvurularının internet üzerinden başladığı açıklandı. Ayrıca banka şubelerine giderek de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Garanti Bankası kredi detaylarını yayınladı. 

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine giderek başvuru yapabileceklerdir. Banka şubelerine giderken kimliğinizi yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin kredi notunuz ve banka kredi sicilinize bakarak kredi onayı verir. Ayrıca kredi kullanacak olan kişiler kredi notuna göre de faiz oranlarından yararlanırlar. Garanti Bankası, genellikle 1100 ve üzerinde kredi notu olan kişilere onay veriyor ve ayrıca sigortalı olarak işyerinde çalışan kişilerin en az 90 gündür aynı işyerinde sigortalı olarak çalışması durumunda, Garanti Bankası kredi onayı verir. Emekli olan kişilerde ise emekli maaşlarını Garanti Bankası üzerinden almanız durumunda 150000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. Aldığınız ihtiyaç kredisinde 36 ay vade yapabilir ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabilirsiniz. 

Garanti Bankası kredilerinde aylık ödeme yok ne demek?

Garanti Bankası, 150000 TL'ye kadar verdiği kredilerde aylık ödeme imkanı sunulurken, ayrıca aylık ödeme yapmak istemeyen kişiler için de iki ayda bir veya üç ayda bir ödeme kolaylığı sağlıyor. Kredi onayı aldıktan sonra banka müşteri temsilcisi ile birlikte kendi ödeme tablonuzu oluşturabilirsiniz. Nasıl ödeme yapmak istiyorsanız, banka müşteri temsilcisine söylemeniz yeterlidir. 

garanti-bbva-ara-resim

Online ihtiyaç kredisi başvurusu 

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler, bankada hesabı olması durumunda internet bankacılığı üzerinden de kredi kullanabileceklerdir. Garanti Bankası hesabı olan kişiler bu kredi kampanyasından yararlanabiliyorlar. İnternet bankacılığını veya Garanti Bankası, mobil uygulamasına girerek buradan kredi başvurusunu yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@