Garanti bankası 2023 yılına borçsuz girin diye kampanya yaptı, 10 gün daha sürecek

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

Bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmanız için sizlere çeşitli bankalar tarafından ihtiyaç kredisi borç kapatma kredileri yapılabileceğini söyleyebiliriz. En çok tercih edilen bankaların başında gelen Garanti Bankası yapmış olduğu borç kapatma kredisi ile birlikte sizlere güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı dağınık olması durumunda aynı banka üzerinde toplamaya karar verdi. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda borç kapatma kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyaları hızlı bir şekilde katılabileceğiniz açıklandı. 

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşların kredi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara bankalar uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştiriyor. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilerin yüksek borcu olması durumunda daha yüksek limitlerde krediler kullandırılmaktadır. 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusu...

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi başvurusu sadece banka şubeleri üzerinden yapılan bir kredi kampanyası olmaktadır. Ocak ayının ilk haftasında kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilerin en yakın Garanti Bankası Şubesine kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte giderek, 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli borç kapatma kredisi kullanabilmektedir.