Garanti Bankası son dakika olarak kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte kendi bankası'nda hesabı olan veya kendi Bankasından maaş alan müşterilere 4000 TL ile 10.000 TL arasında ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Garanti Bankası üzerinden yapılan Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar belirtilen şartlar dahilinde 36 ay vadeye kadar Garanti bankası'nın uygulamış olduğu düşük faiz oranları ile nakit imkanından faydalanabilecek. 

4000 TL ile 10.000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar Garanti Bankası şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden veya internet sitesi üzerinden 4000 TL ile 10.000 TL arasında ödeme alabilecektir. 

Garanti Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada özellik ve banka kredi notu uygun olan vatandaşlara daha düşük faiz oranları ile öyle imkanı sunarken ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen ve banka şartlarına uygun olan kişilerin kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda daha düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullandırmak istemektedir.

garanti-bankasi-kredi-2

Garanti Bankası şubelerinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi ayrıca banka müşterisi olan kişiler internet bankacılığı uygulaması üzerinden de başvuru yaparak hızlı bir şekilde kredi onayı alabilecektir. Garanti Bankası şubelerinden veya resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız başvurular aynı sistem üzerinde değerlendirileceği için banka kredi notu uygun olan ve düzenli geliri olan herkes kredi onayı alabilir.

Garanti Bankası özellikle emekli olan vatandaşlara emekli maaşlarını kendi Bankasından almak şartı ile hızlı bir şekilde onay veriyor. Emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsunuz kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra sizlere verilecek olan Kredi limitini istediğin zaman ATM üzerinden çekebilirsiniz. Sigortalı olarak çalışan kişiler ise en az 3 aylık sigorta primleri yatmış olması durumunda Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilecek.