Garanti Bankası 6000 TL ve üzerinde olan borçlarınızı kapatacak! Duyuruyu yaptı

Garanti Bankası diğer bankalara borcu olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanya ile birlikte 6.000 TL ve üzerinde nakit kredi ödemelerinden faydalanabileceğiniz bir kredi paketi hazırladı. Garanti Bankası diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızın olması durumunda işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz kampanyaları sizlere de katılarak hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapmanız için olanak sağlamaktadır. Garanti Bankası borç kapatma kredisi 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak sizleri verilirken 50.000 TL kredi kullanan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulmaktadır.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizler de hemen aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştirerek ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli Kredi kullanabilirsiniz. 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vereceği bir kampanya açıkladı. Borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşların da başvurularını gerçekleştirebileceği ve onay alabileceği bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların en yakın banka şubesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek Kredi alabilecekleri haberi verildi. Garanti Bankası şubelerine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Borç kapatma kredisi haricinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların da şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden verilen düşük faizli kredilerden de faydalanabilirsiniz.