Garanti Bankası 7 Ay Ödeme Yok Düşük Faizli 36 Ay Vadeli Kredi Duyurusu Paylaştı

Garanti Bankası, yeni kredi kampanyasını duyurduğu kendi müşterilerine özel olarak vereceği bu kredi kampanyasında 7 ay kredi ödemesi yapmadan yeni bir kredi kampanyası paketi işleme koydu.

Ekonomi 07.06.2021 - 23:06 07.06.2021 - 23:07 Berkay Keskin

Garanti Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalar ile birlikte kredi başvuruları nasıl yapılacağı ve şartları yayınlandı. Pandemi döneminde olumsuz etkileri bir önce azaltmak isteyen bankalar yeni kredi kampanyaları ile birlikte müşterilerinin ihtiyacı olan nakit sıkıntısını gidermeyi hedeflemektedir. Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamalar sonrasında başvuru yaptıktan sonra onay alan müşterilerin kredileri 7 ayı ertelemeli olarak yapacağı da belirtildi. 

Garanti Bankası, Kredi Başvurusunu Duyurdu

Garanti Bankası üzerinden verilecek olan bu kredileri banka kendi müşterilerine hızlı bir şekilde kullandıracaktır. Garanti bankası yaptığı yeni kredi kampanyasıyla kredi ödemelerinde 7 ayı ertelemeli olarak işlem yapacaktır. Bankanın kredi başvuru politikalarına uygun olmanız durumunda bu krediler hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz 100 bin TL'ye kadar verilen bu kredilerde ilk taksit ödemesinin 7 ay erteleme yaparken, ayrıca, en fazla 36 ay vade ile ödeme tablosu oluşturabileceksiniz. Kredi başvurularını, esnaf olan ve KOBİ olan müşteriler kullanabilecektir. Kobilere işe devam kredisi olarak verilen bu kredileri Garanti Bankası şubelerine giderek başvuru yaparak alabileceksiniz.

İlk Ay Ödeme Yok, 7 Ay Sonra İlk Ödeme

Kobiler için sunulan bu kredilerde KOBİ işe devam kredisi adıyla verilen 100 bin TL kredi, düşük faiz oranları ile kullandırılacaktır. Garanti Bankası şubelerine giderek kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi değerlendirmenizi Genel Müdürlük tarafından onaylanacağı için banka 1 ve 3 iş günü içerisinde sizlere kredi sonucu hakkında bilgiler verecektir. Kredi başvuruları 100000 TL'ye kadar sadece evraklar ile yapılıyor. 100000 TL üzerinde kredi almak isteyen müşterilere ise banka ipotek karşılığı krediler verecektir. 

Garanti Bankası üzerinden verilen bu krediler KOBİ esnaf olan kişilere destek amaçlı verilmektedir. 36 ay vadeli ve 7 ay sonra ödemeli kredi başvurusunu size en yakın Garanti Bankası şubesinden yapabilirsiniz,. Daha önce bu bankada hesabınız varsa, banka da ticari müşterisiyseniz, kredi başvurunuzu kendi şubenize gitmeden telefon ederek de yapabilirsiniz. Verilen bu destek kredilerini kullanan müşterilere ayrıca bonus kredi kartı da verilecektir. Kredi kartınızı alarak yüksek limitli kullanım yapabilir ve banka nın bu muzun özellikleri, avantajlarından yararlanabilirsiniz. Krediler ile ilgili detaylı bilgileri bankanın resmi internet sitesi üzerinden görebilirsiniz. 

Bireysel Destek Kredisi Devam Ediyor mu?

Garanti Bankası tarafından yapılan 100000 TL'ye kadar bireysel Destek Kredisi kampanyasına devam etmektedir. Esnaf olan vatandaşlara ayrı olarak verilen bu krediyi hem bireysel müşterilerin hem de ticari olan müşterilerin kullanabileceği bir ihtiyaç kredisidir. Banka normal kredi faiz oranları ile birlikte vereceği bu kredilerden kredi taksit ödemelerine 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak müşterilerine sunmaktadır. Kredi başvuruları, banka şubelerinden yapılabildiği gibi internet sitesi üzerinden de yapılabiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@