Garanti bankası açıkladı! Yeni hesap açanlara 0.99 faizle nakit ödeyecek!

Garanti BBVA, yeni müşterileri için özel bir düşük faizli kredi kampanyası başlatmıştır. Bu "Hoş Geldin Kredisi" kampanyası ile yeni müşterilere, yalnızca %0,99 faiz oranı ile kredi fırsatı sunulmaktadır. Garanti Bankası'nın bu yeni kredi paketi, acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Başvurular hemen başlamış olup, aynı gün içinde başvuru sonucu ve ödeme imkanı sunulmaktadır.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Yeni Hoş Geldin Kredisi Kampanyası Detayları:

  1. Bu kampanya, yalnızca yeni müşterilere yöneliktir.
  2. Kredi tutarı 1.000 TL ile 10.000 TL arasında değişebilir.
  3. Faiz oranı %0,99 olarak belirlenmiştir.
  4. Başvuru için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
  5. Kredi desteğinden faydalanmak isteyenler, Garanti Bankası müşterisi olmak için mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden yeni bir hesap açabilirler.
  6. Kampanya sadece Garanti Bankası müşterileri için geçerlidir.
  7. Kampanya kapsamında başvurular ekim ayı sonuna kadar kabul edilecektir.

Başvuruların hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanabilmesi için Garanti Bankası, mobil bankacılık uygulamasını veya internet bankacılığını tercih eden müşterilere yönelik bu avantajlı kampanyayı sunmaktadır. Başvuru işlemi son derece hızlıdır ve değerlendirme sadece birkaç dakika sürmektedir. Başvuru sonucu olumlu ise, Garanti Bankası başvuruyu onayladığında cep telefonunuza kısa mesaj veya Garanti BBVA mobil uygulamasına bildirim olarak bilgilendirme mesajı gelmektedir.