Garanti bankası açıklama yaptı: Banka borçlarınızı kapatmak için bu bankaya gelin!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Garanti Bankası tarafından yapılan yeni açıklama ile birlikte borçlarını kapatmak isteyen tüm vatandaşlara uygun faizlerle ödemeler verileceği açıklandı. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız hemen aynı gün içinde işlemlerinize yapabilirsiniz. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyası dahilinde işlemlerinizi yapmak istiyorsunuz, kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalara uygun olarak kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

İstediğiniz zaman ödeme alabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşların uygun faiz oranları ile birlikte işlemleri gerçekleştirilir ve hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaktadır. 

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan uygun faizlerle yararlanabilirsiniz. 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyası başvurusu...

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisine başvuru yapmak istiyorsunuz, en yakın banka şubesine giderek kimliğiniz de işlem yapabilirsiniz. Garanti bankasına yüksek limitli ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi kullanacak olan kişiler banka şubelerine giderken, kimliğinin yanında gelir belgesini de götürmesi istenmektedir. 

maasek

Garanti Bankası şubesi üzerinden yapmış olduğunuz başvuru sonrasında değerlendirme sizlere hızlı bir şekilde yapılacak ve ne kadar kredi onay alacağınız hakkında bilgiler banka bir yetkilisi tarafından sizlere söylenecektir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda aynı zamanda ihtiyaç kredisi alabileceğiniz, Garanti Bankası borç kapatma kredisi haricinde diğer krediler, internet üzerinden de vermektedir.