Garanti Bankası, Akbank ve QNB Finansbank 100.000 TL Ödemeli Yeni Kampanya Açıkladı: Sadece 5 Gün Sürecek! Acele Edin...

Garanti Bankası Akbank ve Finansbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yeni bir kredi paketi hazırlandı ve 100.000 TL'ye kadar sizlere ihtiyaç kredisi ödemesi verileceği duyuruldu. 100.000 TL kredi işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu Kredi kampanyalarına 3 banka tarafından da hızlı bir şekilde ödeme olabileceğiniz 24 ay vadeli Kredi sizlere hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Garanti Bankası ve diğer iki ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz özel bankalar üzerinden kredi notunuza bakılarak işlemler yapılacağı için daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

3 BANKADAN 100.000 TL KREDİ BAŞVURUSU

Garanti Bankası Akbank ve Finansbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurularınızı bankanın resmi internet sitesi üzerinden hemen yapabilirsiniz. Garanti Bankası Akbank ve Finansbank ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte hemen aynı gün içinde kredi ödemesi verecek ve ilk taksit ödemesinde de 3 ay ertelemeli olarak sizlere işlem yaparak toplamda da 24 ay vadeli kredi kullandırımı gerçekleştirecektir.

Garanti Bankası aynı zamanda banka şubeleri üzerinden işlem yaparken Akbank ve Finansbank Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi işlemleri sunmaktadır. mart ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanya yeni açıklama ile birlikte sadece 5 gün daha verilecek ve düşük faiz oranları ile birlikte sizlere sunulacaktır.