Garanti Bankası Araç Kiralama Hizmetine %35 İndirim Yapacak! Araç Kiralama Yapacaklara Müjde

Garanti bonus ile araç kiralama hizmeti %35 indirim fırsatı ile geliyor. Yeni araç almak isteyenler fakat sürekli olarak güncellenen döviz kurundan kaynaklı olarak masrafların altından kalkamayanlar için araç kiralama firmaları özellikle şirketler için daha büyük önem ifade ediyor. Yıl sonuna kadar yapılacak araç kiralama hizmetlerinde %35 indirimden faydalanmak isteyenlerin kampanyaya katılarak talebini iletmesi gerekiyor. Yalnızca banka müşterisi olanlar bu fırsattan faydalanabiliyor.

Garanti ile Araç Kiralama Hizmetine %35 İndirim Başvurusu

Harcama yapmadan önce Bonusflaş uygulaması içinde yer alan ilgili kampanyaya gelerek “Hemen katıl” tuşuna basmak yeterli oluyor. Kampanya sadece www.budget.com araç kiralama sitesi içerisinden yapılacak alışverişlerde geçerli oluyor.

Ön ödemesiz olarak her araç için %35 indirim fırsatı sunuluyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanya Bonusflaş uygulamasına giriş yapıldıktan sonra Budget sayfasına gelinerek alınacak bir özel kod ile geçerli oluyor. 

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Garanti ile Araç Kiralama Hizmetine %35 İndirim Şartları

İnternet sitesine giriş yapıldıktan sonra budget indirim numarasını alanını kullanarak kodu yazılarak araç rezervasyonu tamamlanabilir. İnternet üzerinden yapılacak rezerve işlemleri için geçerli olacaktır. Her müşteri için ayda yalnızca bir kez faydalanabilecek bir kampanyadır. Kazanılan indirim farklı bir kişinin aktarılamaz ya da devredilemez. Rezervasyon sırasında ödeme yapmak zorunluluğu bulunmuyor. Araç teslimatı alınırken ödeme yapılması yeterli oluyor. 

Budget ofislerinden yapılacak günlük kiralama hizmetlerinde geçerli oluyor. Kişiye ait kredi kartı ile ödemeler yapılabilir. Kampanya yalnızca binek tipi araçlarda geçerliliğini korumaktadır. Motosiklet ya da karavan kiralamalarında geçerli değildir. İptal ya da iade işlemlerinde firmanın belirlemiş olduğu kurallar geçerliliğini koruyacaktır.