Garanti Bankası bankamatik kartı kullanan müşteriler için 37000 TL nakit vereceğini açıkladı

Garanti Bankası bankamatik kartı kullanan müşteriler için 37000 TL nakit vereceğini açıkladı. Banka üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında 36 ay vadeli kredi nasıl alınır belli oldu.

Garanti Bankası bankamatik kartı kullanan müşteriler için 37000 TL nakit vereceğini açıkladı. Banka üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında 36 ay vadeli kredi nasıl alınır belli oldu. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 37000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada Garanti Bankası müşterileri 37000 TL kadar hızlı bir şekilde onay alabilecekler.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

 Garanti Bankası yapmış olduğu kampanya duyuru sonrasında özellikle bireysel olarak kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlattığı bu düşük faizli kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapıyor. 

Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar sebebiyle bankalara kredi başvuruları oldukça çoğaldı. Vatandaşlar, para ihtiyaçlarını bankadan alacakları, ihtiyaç kredileriyle gidermek istemektedir. Bu durumu fırsat bilen bankalarda sürekli olarak vatandaşları üzmeyecek şekilde güncel kampanyalar yaparak, düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlamak istemektedir. En çok başvuru yapılan bankaların başında gelen Garanti Bankası da bu kampanyalardan birisini başlattı. 

37000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin bankamatik kartı olması durumunda, Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi onayı alabilecek ve hemen hesabına parayı yatırabilecek. Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında kredi onayı alan vatandaşlar, Garanti Bankası ATM'si üzerinden, bankamatik kartı ile birlikte 37000 TL'ye kadar ödemeyi çekebilecek. düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanacağınız, Garanti Bankası üzerinden ayrıca banka şubeleri haricinde internet sitesi üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.