Garanti Bankası Bütün Emeklilere Karşılıksız, Kefilsiz, Şartsız 1.650 TL Ödeme Yapıyor

Garanti Bankası yeni bir kampanya duyurdu. Son dakika olarak resmi internet sitesi üzerinden verilen bu haberde, SSK, Bağkur ve Emekli sandığı emeklilerine 1.650 TL'ye kadar ödeme yapılacağını duyurdu

Ekonomi 07.06.2021 - 10:06 07.06.2021 - 10:08 Berkay Keskin

Garanti Bankası yeni bir kampanya duyurdu. Son dakika olarak resmi internet sitesi üzerinden verilen bu haberde, SSK, Bağkur ve Emekli sandığı emeklilerine 1.650 TL'ye kadar ödeme yapılacağını duyurdu. Bu kampanyada her hangi bir karşılık istenmiyor. Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alırsanız maaşınıza göre sizlere 1.650 TL'ye kadar ödeme yapılacak. 

Banka emekli promosyon ödemelerinde yeni bir kampanya başlattı. SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklileri için yeni bir paket açıklandı. Emekli maaşlarını Garanti Bankası'na taşıyan kişiler, 1.650 TL'ye kadar ödeme alacaklar. 3 yıllık maaş taahhüttü verirseniz, bankadan karşılıksız, geri ödemesi olmayan 1.650 TL alabileceksiniz. Başvuru yapacak olan kişiler, Garanti bankası şubelerine giderek, emekli maaşlarını taşımak istediklerini belirtmeleri yeterlidir. 

Garanti Bankası emekli promosyon özellikleri nedir?

Garanti Bankası yeni promosyon detaylarını yayınladı. Nakit promosyon ödemeleri alacak olan kişilerin, emekli maaşlarını Garanti Bankası'na taşıma şartı vardır. Nakit promosyonlar 3 yılda bir verilecek. Bu üç yıllık taahhüt sonrasında tekrardan bankanın yapmış olduğu kampanyalara, 3 yıl daha uzatarak katılabileceksiniz. 

Garanti Bankası verdiği 1.650 TL emekli promosyonu 3 yıl için 1 kere verecektir. Bu para geri istenmemektedir. Yalnız bu 3 yıl içinde emekli maaşınızı başka bankaya taşırsanız, Garanti Bankası üzerinden aldığınız emekli promosyonu geri ödemeniz gerekmektedir. 

Garanti Bankası 1 Temmuz 2021 tarihine kadar bu kampanyayı devam ettireceğini duyurdu. Verilen promosyon miktarları da kişilerin emekli maaşlarına göre değişiyor. 1.650 TL emekli promosyonu almak için şu şekilde işlem yapılıyor. 

  • Emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan kişilere 1.250 TL emekli promosyonu verilecek.
  • Emekli maaşı 1.500 TL ve 2.500 TL arasında olanlara 1.450 TL emekli promosyonu verilecek
  • Emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olanlara ise bankanın son dakika yaptığı kampanya olan 1.650 TL emekli promosyonu verilecek.

Emekli Maaşını Taşıyanlara Kampanyalar

Garanti Bankası emekli maaşını taşıyan kişilere ayrıca kampanyalarda yapıyor. Emekli maaşını alan kişilere, banka yapacakları EFT ve Havale gibi para gönderme işlemlerinde ücret almayacak. ATM'ler üzerinden para çekme işlem limiti 5.000 TL olacak. Ayrıca emekli maaşını bu bankaya taşıyanlara aidatsız bonus emekli maaşına özel kredi kartı verilecek. Tüm bu işlemleri banka şubesine maaş taşıması sonrasında yapabileceksiniz. Emekli maaşınız Garanti Bankası şubelerine taşındıktan sonra kredi işlemleri de oldukça basit olacak. Kredi işlemleri için banka sizlere limit açacak ve ihtiyacınız olduğu zaman bu limitte kredi kullanabileceksiniz. Garanti Bankası ayrıca emeklilere internet bankacılığı ve bankanın mobil uygulaması üzerinden de kredi imkanı sağlayacak. Emeklilere özel yapılacak kredi kampanyalarında sizlere özel kredi hizmetleri sunulacak ve düşük faizli işlemler yapılacak. 36 ay vadeli kullanılacak bu kredilerde kredi ilk taksit ödemelerini de 3 ay ertelemeli yapacaksınız. Garanti Bankası şubelerine giderek istediğiniz zaman da kredi alabileceksiniz. Üstelik sadece kimlikle. Bu kampanyaları merak ediyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek işlemler hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@