Garanti Bankası Diğer Bankalardaki Borçlarınızı Kapatacak! 3 Ay Ertelemeli 100 bin TL Ödeme Verecek! Duyurusu Yapıldı

Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek? Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek?

Garanti Bankası, son zamanlarda yapmış olduğu kredi kampanyaları ile birlikte adından söz ettirirken, yeni yapmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte diğer bankalardaki olan borçlarınızı kapatarak sizlere 3 ay ertelemeli 100000 TL'ye kadar kredi ödemesi vereceğini açıkladı. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara kredi işlemleri, hem ihtiyaç kredisi olarak hemde diğer bankalardaki olan borcu kapatmalarını kapatabilmeleri için transfer kredisi özelliğiyle birlikte sizlere sunulacaktır. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılacak olan tüm bireysel müşterilerin sadece güncel olan kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçlarını kapatabilecekleri bu kampanyalar dahilinde işlemler hızlı bir şekilde yapılır. 

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, yapılan bu kampanyalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, uygun faiz oranları ile birlikte bu kredileri, hesaplara yatırarak kullanır. Garanti Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlem yapılır. 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek işlem yapabilirsiniz! 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisine giderek işlem yapabilir. Garanti Bankası borç kapatma kredisi, aldığınız zaman sizlere güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yerde toplayarak, 100000 TL'ye kadar kredi ödemesi verilir ve bu kredi ödemeleri yirmidört ay vadeli olarak sizlere sunulmaktadır. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşları banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda işlemler hızlı birşekilde yapılmaktadır.