Garanti Bankası'ndan büyük müjde! Garanti Bankası emeklilere 2022 promosyon ödemeleri ücretlerine zam yaptı. Emekli maaşını Garanti Bankasına getirenlere, Garanti Bankası 2000 TL promosyon ödemesi yaparken, emekliyi bankaya getirenlere 250 TL ödeme yapılıyor. Başvurular ise E-devlet üzerinden yapılabiliyor.

Garanti BBVA'dan Emeklilere müjde!

Garanti Bankası emekli maaşını getirenlere 2000 TL nakit promosyon yaparken, Garanti Bankası müşterisi olan ve emekli yakınını bankaya getirenlere 250 TL nakit ödül veriyor.

2022 yılında Emekli maaşını Garanti BBVA getiren maaş müşterile verilecek nakit ödeme kadar havale ve eft işlemleri ise ücretsiz olarak yapılabileceğini duyurdu.

Emekli maaşını Garanti BBVA nasıl getiririm?

Garanti Bankasına emekli maaşını getirmek için şubeye gerek kalmadan, Garanti BBVA mobil, müşteri temsilcisiyle kolayca bankaya taşıyabilirsiniz. Ayrıca e-Devlet üzerinden maaşınızı Garanti Bankasına alabilirsiniz.

Maaşını başka bankadan alanlar nasıl geçierecek?

En yakın garanti BBVA şubesine giderek nüfüs cüzdanıyla birlikle hemen maaşını Garanti Bankasından alabilirsiniz.

Şubeye gidemeyenler için E-devlet üzerinden "4C Banka değişikliği", "Banka bilgileriniz değişitmek istiyorum", Banka ili, banka, şubesi, adres güncellemesi" yaparak Emekli maaşını Garanti Bankasına taşıyabilirsiniz.

İlk maaştan 3 gün sonra Promosyon hesaplarda!

Maaşını Garanti Bankasına çekecekler için Emekli maaşının ilk kez yatmasından 3 iş gün sonra Emekli promosyon ücretleri hesaplara geçiyor.