Garanti Bankası emeklilere 75 bin TL şartsız gelir belgesiz nakit vereceğini belirtti. Son dakika Garanti Bankası doğrultusundan emeklilere yeni bir kampanya düzenlendiği duyuruldu.

Son dakika haberleri emekliler için gelmeye devam ediyor. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler tüketici kredisi için başvurunın alınmasına başlanması bağlamında oldukça mutlu oldular.  Bankalar belirlenen durumlarda kampanyalarını müşterilerine duyuruyor. Peki Garanti Bankası 75 bin TL kredi başvuruı nasıl yapılır? Kredi alma koşulları neler? Garanti Bankası sunmuş olduğu kampanya ile birlikte bundan sonra emekli kişilerin kredi için başvuru yapmaları durumunda gelir belgesiz olark kredi onayı alabileceklerini ifade etti. 

Gözden kaçırmayın

Gaziantep Üniversitesi Skandalını Ve Rektörünü Öğrenciler İfşa Etti! Ya Diğer Üniversiteler? Tehlikeli Günler... Gaziantep Üniversitesi Skandalını Ve Rektörünü Öğrenciler İfşa Etti! Ya Diğer Üniversiteler? Tehlikeli Günler...

Kredi çekecek olan vatandaşlar Garanti Bankası üstünden emekli maaşı almaları durumunda 75.000 TL 2 sene vadeli tüketici kredisini en düşük faiz oranlarıyla kullanarak faydalanacaklar. Garanti Bankası emekli maaşı kendi bankası üstünde bulunanlara yaptığı kampanyalar ile birlikte sıksık olarak güncel kredi fırsatları sunmaktadır.

Garanti Bankası'ndan 75.000 TL nasıl alınır?

Garanti Bankası emekli maaşını kendi bankası üstünden alan vatandaşlara gerçekleştirdiği bu kampanya ile birlikte sık sık olarak yeni kredi müjdeleri de vermektedir. Tüketici kredisi alacak olan emekliler Garanti Bankası  üstünden emekli maaşlarını almaları durumunda kredilerini banka şubelerine başvuru etmeden müşteri hizmetlerini anında arayarak, mobil bankacılığa giriş yaparak alabileceklerdir. 

Garanti Bankası emekliler amacıyla başlattığı bu kredi kampanyasında tüketici kredisi çekecek olan yurttaşların ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapma fırsatı sağlamaktadır. SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklilik kredisi çekmek istiyorsanız ve emekli maaşınızı Garanti Bankası üstünden alıyorsanız sizde hemen kredi başvurunuzu yaparak 75 Bin TL gelir belgesiz bir şekilde 75 bin TL üstünde ise gelir belgeli olarak tüketici kredisi çekebilirsiniz. Kullandığınız bu kredi ile başka bankadaki tespit edilen kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatabileceksiniz.

Garanti Bankası'ndan 75.000 TL alma şartları 

Garanti Bankası bağlamında emekli kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını müşteri hizmetlerini arayarak, mobil bankacılık bağlamında internet bankacılığına anında giriş yaparak ya da sizlere en yakın Garanti Bankası şubelerine sadece kimlik belgeleri ile giderek yapabilecekler. Banka şubelerinden yapacağınız tüketici kredisi başvurunuzun sonrasında banka sizlere 3 dakika gibi kısa bir vakit içinde olumlu ya da olumsuz netice verecektir. 

Aynı vakitte bankanın resmi internet adresinden, internet bankacılığından ya da şubelerden Garanti Bankası'nın sunmuş olduğu başka kredi fırsatlarını da öğrenebilirsiniz. Yüksek limitli kredi almak isteyenler emekli maaşlarını Garanti Bankası üzerinden almaları halinde şubeye kendilerine ait olan gelir belgeleri ile giderek yüksek miktarda istedikleri şekilde krediye müracaat yapabileceklerdir.