Garanti BBVA'dan milyonlarca kişiye müjde! Garanti Bankası'nda esnek hesap açanlar tam 20.000 TL'yi anında banka hesaplarında görebilecekler. Yaklaşan Kurban Bayramı ve değişik ihtiyaçlar ile tatil planı yapan vatandaşlar Garanti BBVA esnek hesap fırsatı ile birlikte 20 bin Tl anında nakit avans kullanım hakkına sahip olabilecekler. Garanti BBVA Esnak Hesap avantajı ile birlikte acil nakit ihtiyacı çekenler artık kredi için zorlu prosedürleri tamamlamak yerine Garanti BBVA Esnek Hesaplarından anında 20000 TL nakit avans ödemesi alabilecekler. Paranız olmadığı durumlarda dahi EFT/Havale seçenekleriyle 20.000 TL esnek hesap avantajından yararlanabilirsiniz.

Garanti BBVA Esnek Hesap ile 20 Bin TL Nakit Avans 

Garanti BBVA'nın yeni Esnek Hesap avantajı ile birlikte kredili mevduat hesabı üzerinden anında 20 bin TL'yi kullanabilirsiniz. Banka kredisi kullanmadan, KMH hesabı üzerinden tüm nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Garanti BBVA Esnek Hesap sayesinde banka hesabınızda artı bakiyeniz bulunmasa dahi, Esnek Hesap limitleriniz içerisinde acil nakit ihtiyaçlarınızı ve ödemelerinizi karşılayabilmektesiniz. Üstelik herhangi bir kredi kullanımı, ek masraf vb. söz konusu olmaksızın! Garanti BBVA esnek hesap ile ödeme yapabilir, EFT - Havale gerçekleştirebilir yahut faturalarınızı yatırabilirsiniz.

son-dakika-e-devlet-uzerinden-basvuru-yapan-herkes-1150-tl-nakit-odemeyi-kapiyor-kosul-yok-sart-5

Garanti BBVA Esnek Hesap Özellikler

Garanti BBVA tarafından sunulan Kredili Mevduat Hesabı yani Esnek Hesap fırsatına başvurular alınmaya devam ediyor. Başvurularınız kısa sürede sonuçlandırılıp tarafınıza onaylı limitler anında esnek hesabınıza bakiye olarak yansıtılacaktır. İhtiyacınız yok ise esnek hesap için hiçbir masraf ve ek ödeme yapmanız da gerekmiyor. Limitleriniz dahilinde yapacağınız borçlanmalarda faiz işlemektedir. Faiz tutarı, kullanılan limit ve kullanım yapılan güne göre hesaplanacaktır.

Garanti Esnek Hesap ile Neler Yapılabilir?

para_0

Garanti BBVA Esnek hesabınız ile birçok alanda bu kolaylıktan faydalanabilirsiniz. Garabti BBVA esnek hesabınızda limitleriniz dahilinde, paranız olmasa dahi, nakit çekimi yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Ayrıca elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarınızı ödeyebilir, kredi kartı taksitlerinizi yatırabilirsiniz. Anında Havale ve EFT ile para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerinizde POS cihazından çekim yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Esnek Hesap Başvurusu

Garanti BBVA'dan anında 20 bin TL limit sağlanacak esnek hesap için başvuru yapmak çok çok kolay. İsterseniz Garanti BBVA Mobil bankacılık uygulaması üzerinden, isterseniz de Garanti BBVA online internet bankacılığı üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Online platformlarda başvuru yapmak istemeyenler doğrudan Garanti BBVA şubelerine müracaat ederek ya da Garanti BBVA çağrı merkezine bağlanarak esnek hesap başvurusunda bulunabileceklerdir. Limitlerinizi hiçbir masraf ödemeksizin anında banka hesabınıza tanımlatarak Garanti BBVA esnek hesap fırsatından yararlanabilirsiniz. Böylece uzun kredi prosedürlerinden kurtulabilirsiniz.