Garanti Bankası Faizsiz Kredi Veriliyor, Belirlenen Müşterilere Verilecek! Son 10 Gün

Garanti bankası faizsiz kredilerden kimler yararlanacak? Garanti Bankası faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılacak? İşte detaylar...

Ekonomi 13.06.2021 - 14:47 13.06.2021 - 14:49 Berkay Keskin

Kredi kullanmak isteyen müşterileri için düşük faizli ve faizsiz kredi kampanyaları bankalar tarafından yapılmaya devam ediliyor. Garanti Bankası üzerinden yapılan resmi açıklamalar ile birlikte kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapılan bu duyuruyla faizsiz kredi müjdesi verildi. Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren, Garanti Bankasının vermiş olduğu bu faizsiz kredileri ile ilgili bilgileri sizlere sunacağız. 

Garanti Bankası, ülkemizde kredi ve kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerin ilk tercih edeceği, bankaların başında gelmektedir. Kredi başvurusu yapmak isteyenler içinse bu banka, yeni bir kredi kampanyası yapmaktadır. 5000 TL'ye kadar faizsiz olarak verilecek bu kredilerde, 12 ay vade ile alırsanız hiçbir faiz ödemeden kredinizi kullanabileceksiniz. Garanti Bankası üzerinden yapılan bu kredi kampanyasını kullanabilmeniz içinde bazı şartlar yayınlandı. Şimdi sizlere bu kredi başvurusu ve şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 

Garanti Bankası Faizsiz Kredi Şartları Yayımlandı

Garanti Bankası, resmi internet sitesi ile de yaptığı bu açıklamayla, faizsiz kredi müjdesinin şartlarında açıkladı. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin bankadan 5000 TL'ye kadar kredi kullanmaları durumunda, kredileri için faiz ödemeyeceklerdir. Faizsiz kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, 10 gün içerisinde bu krediyi alabileceklerdir. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankadan daha önce bir kredi kullanmış olmanız ve bu kredileri düzenli ödemiş olmanız gerekmektedir. 5000 TL'ye kadar alacağınız kredilerde 12 ay vade üzerinde de işlem yaparsanız, banka, sizlere  belirlenen faiz oranıyla kredi verecektir. 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler, ayrıca Garanti Bankasının, mobil uygulaması üzerinden de bu işlemler için başvuruda bulunabiliyor. 

Bankadan da Başvuru Yapılıyor

Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubelerine sadece kimlikleriyle birlikte giderek de kredi başvurusunda bulunabilirler. Daha önce bu bankadan kredi ve kredi kartı kullanmış olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda aynı iş yerinde 3 aydır sigortasının yatmış olması gerekiyor. Verilen bu kredi kampanyası, emekliler içinde geçerlidir. Emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız, 5000 TL 12 ay vadeli kredinizi faizsiz olarak kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@