Garanti Bankası Hesabı Olan Emekli, Maaş Taşıma Yapan Emekli Dikkat, Mart Ayında 8500 TL Ödeme Olacağı Açıklandı

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, mart ayı içerisinde yeni bir ödeme alabiliyor. Garanti Bankası üzerinden sizler de emekli maaşı alıyorsanız 8.500 TL'ye kadar ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu nakit kampanyasına katılarak dilediğiniz zaman ödeme alabilir ve Garanti Bankası emekli promosyonu ile birlikte işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası emekli vatandaşların almış oldukları banka promosyonları ile birlikte yeni bir haber paylaştı ve mart ayı sonuna kadar 8.500 TL'ye kadar emekli promosyonu ödeyeceğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

SGK ve üzerinden yapılan anlaşma ile birlikte 2017 yılından beri verilen emekli maaşlarına promosyon ödemeleri bir bankadan almış olduğunuz maaşı 3 yıl boyunca başka bir bankaya taşımama sözü verirseniz sizlere maaşlarınıza göre emekli promosyonu ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Emekli maaşı hesabınız üzerinden sizlerde 8.500 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız Garanti bankası'na emekli maaşınızı taşıyarak bu ödemeleri alabilirsiniz. Garanti Bankası en fazla olarak sizlere 7500 TL'ye kadar emekli promosyonu imkanı sağlarken emekli maaşını bankaya taşıyan vatandaşların kredi kartı kullanması durumunda da 1000 TL Ek Bonus ödemesi vereceği açıklandı.

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı hesabınız aracılığı ile birlikte sadece emekli promosyonu değil aynı zamanda bankanın sizler için yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak da dilediğiniz zaman ödeme alabileceğiniz bir kredi paketi hazırlanır ve bu Kredi paketi ile birlikte dilediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz. 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız banka müşterisi olmanız durumunda işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve 24 ay vadeli hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.