Garanti Bankası hesabı olan kişilere uyarı verdi! Bugün ve bundan sonraki 3 gün işlem yapmanız gerekiyor...

Garanti Bankası hesabı olan kişiler için uyarı verdi. Bugun ve bundan sonraki üç gün içerisinde başvuru yapmanız durumunda, sizlerde gelir belgesiz olarak kredi kullanabileceksiniz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılacağı açıklandı. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 100000 TL'ye kadar krediler ödenecek ve kişilerin gelir durumu ile birlikte kredi notuna göre de faiz oranlarından yararlanmalarına imkan sağlanacaktır. 

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler eğer 3 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirirlerse bankanın kendi için hazırlamış olduğu özel kredi kampanyasından katılarak, en düşük faiz oranları ile birlikte gelir belgesiz krediler kullanabilmektedir. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kredi kampanyalarında, kredi başvurusu onay alan vatandaşların cep telefonuna gelecek olan mesaj ile birlikte en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. 

Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar ise 3 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirebilecekleri garanti mobil uygulaması üzerinden kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanmaktadır. Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar için 3 gün içerisinde yapılacak olan başvurularda kredi ödemeleri aynı gün içinde hesaplara yatırılır ve onaylanan bu krediler 5 dakika içerisinde sizlere verilmektedir. Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan tüm vatandaşlar için yapılan kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi imkanı sağlanmaktadır ve kredilerde en düşük faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli olarak ödenmektedir.