Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 gün içerisinde 30000 TL ve 100000 TL arasında nakit kredi ödemesi gerçekleştiriliyor.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu duyurularda başvuruların, kredi olarak alacak olan tüm kişilere hemen uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında ocak ayı sonuna kadar başvurularını gerçekleştirerek, hemen kredi kullanacak olan kişilere hem 24 ay vadede, hemde 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirdi. 

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Garanti Bankası Genel olarak almış olduğunuz maaşın 10 katına kadar sizlere kredi ödemesi vermektedir. Sigartalı olarak çalışan emekli olan ve devlet memuru olan tüm vatandaşlar, kredi başvurularını gerçekleştirebilirler ve ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması durumunda da bu bankadan ihtiyaç kredisi olabileceğini söylemek isteriz. 

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurularını banka şubelerinden yapabileceksiniz. Size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek bu bankanın kredi kampanyalarını öğrenebilir, faizsiz kredisine başvuru yapabilirsiniz.

İhtiyaç finansmanı olarak verilecek maaşın 10 katına kadar krediyi, sigortalı olanlar, emekli olanlar, devlet memuru olanlar ve esnaf olanlar kullanabileceklerdir. Kredileri kullanacak olan kişilerinde bazı şartlara uygun olması gerekiyor.

Garanti BBVA vereceği bu kredilerde, 36 ay vadeli işlem yaparken, düşük faizli kredi kullandıracaktır. En fazla 12 ay vadeli olarak kredi alacaksanız ve şartlara uygunsanız bu bankadan 10 maaş katına kadar faizsiz kredi alabileceksiniz.