Garanti bankası hesabı olanlara 30 TL iade edilecek! Son dakika bankadan açıklandı

Günümüzde ulaşım harcamaları yapılan analizlerle en yüksek harcamanın oluştuğu sektör olma özelliğini koruyor. Bankalar belirli dönemlerde yaptıkları kampanyalar ile çalışanları ve öğrencileri destekleyici özellikler sunuyor. Temassız ulaşım harcamalarına 30 TL kazandıran kampanya Garanti BBVA ile başladı. 

Toplu Taşıma Harcamasına 30 TL İndirim Kampanya Başvurusu

31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin bonusflaş uygulaması içinde yer alan “Hemen katıl” butonunu kullanması gerekiyor. Garanti BBVA müşterileri için geçerli olan kampanya Bonus Genç ve Flexi ile yapılacak ilk ulaşım harcaması öncesinde katılım sağlandıktan sonra yapılacak her harcama için 30 TL indirim kazandıracaktır. Bonusflaş ile yapılacak katılım sonrasında ulaşımda kullanılacak mobil ya da temassız ödeme harcamasına %30 indirim toplamda 30 TL bonus kazandıracak.

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

Toplu Taşıma Harcamasına 30 TL İndirim Kampanya Şartları

En fazla 15 TL olması gerekir. Okula gidecek öğrenciler ve işe gidecek olan çalışanlar için ulaşımda indirim sunan kampanya 31 Aralık tarihinde sona erecek. Bonuslar 3 Ocak tarihinde hesaba yüklenecek olup 3 Şubat tarihine kadar kullanılabilecek yalnızca bireysel kartlarda kullanılabilir. Ticari kartlar geçerli değildir. Kampanyaya en fazla 30 TL bonus kazandırır. Yurt içi harcamalarda geçerlidir. Kampanya belirli illerde geçerliliğini korur. Bunun nedeni temassız özelliğini kullanabileceği ulaşım noktalarının bulunuyor oluşudur. O iller arasında şunlar yer alıyor: Edirne, Sivas, Adana, Kocaeli, Gaziantep, Mersin, Çanakkale, Muğla, Antalya, Konya, Ankara, Kahramanmaraş, Alanya, Bandırma illeridir.