Garanti Bankası Hoşgeldin Kredisi Kampanyası Başlattı, 20.000 TL'ye Kadar Onay Verilecek

Garanti Bankası hoşgeldin kredisi kampanyası başlattı. Garanti Bankası hoşgeldin kredisi kampanyası ile birlikte 20.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli hemen anında kredi onayı veriyor.

Ekonomi 27.09.2021 - 19:11 27.09.2021 - 19:11 Vural Pars

Garanti Bankası hoşgeldin kredisi kampanyası başlattı. Garanti Bankası hoşgeldin kredisi kampanyası ile birlikte 20.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli hemen anında kredi onayı veriyor. Garanti Bankası üzerinden hoşgeldin kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 20.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsa ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olan bu kredileri kullanabilmeleri için bazı şartlara ihtiyacı vardır.

Garanti Bankası tarafından belirtilen bu Kredi şartlarına uygun olan müşteriler istedikleri zaman bu kredileri kullanabileceklerdir. Garanti Bankası yapmış olduğu hoşgeldin kredisi kampanyası ile birlikte Daha önce bu bankadan hiç Kredi kullanmamış olan kişilere 20.000 TL'ye kadar hoşgeldin kredisi verecek ve bu krediler ile birlikte de düşük faiz oranları ile müşterilerine Kredi imkanı sunacaktır. 

Garanti Bankası 20.000 TL hoşgeldin kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden İlk defa kredi kullanmak istiyorsanız size en yakın Garanti Bankası şubesine sadece kimliğiniz ile birlikte gitmeniz yeterli olacaktır. Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte Garanti Bankası hoşgeldin kredisi kullanacak olan kişiler sadece kimlikleri ile birlikte banka şubelerine gitmeleri durumunda değerlendirme çok kısa bir sürede yapılacak ve onaylanan Kredi hemen anında hesabınıza yatırılacaktır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığımız zaman onay olursanız aynı dakika içerisinde Kredi hesabı açılacak ve imzalar atıldıktan sonra paranız açmış olduğunuz Yeni Garanti Bankası hesabına yatmış olacaktır. 

435351-uo8g_cover (4)

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu şartları nelerdir?

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın uygulamış olduğu kredi politikalarına uygun olmanız gerekiyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler sigortalı olarak iş yerinde çalışıyorsa en az 90 gündür aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir. Garanti Bankası hoşgeldin kredisini kullanacak olan kişinin emekli olması durumunda emekli maaşını bankaya taşıyarak daha yüksek limitler dede hoşgeldin kredisi alarak düşük faizli işlem yapabileceğini söyleyebiliriz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size uygun olan kredi faiz oranları ile birlikte hemen işlem yapabilir 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli hoşgeldin kredisini kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@